Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما بوگوتا پایتخت کلمبیا

بلیط هواپیما بوگوتا پایتخت کلمبیا
میانگین 4.8 - امتیاز ها 32
بلیط هواپیما بوگوتا کلمبیا

بلیط هواپیما بوگوتا کلمبیا

 

بلیط هواپیما بوگوتا پایتخت کلمبیا ارزان ترین قیمت

بلیط هواپیما بوگوتا کشور کلمبیا از شهر تهران یک پرواز مستقیم نیست و در چند کشور در مسیر توقف دارد همچنین بلیط هواپیما لحظه آخری بوگوتا کلمبیا قیمت ثابتی نداشته و با توجه به نرخ ارز نوسان دارد لذا جهت خرید اینترنتی بلیط بوگوتا باید بر روی لینک قرمز رنگ زیر کلیک کنید و وارد صفحه رزرو بلیط هواپیما شوید تا لیست قیمت جدید را مشاهده نمایید و بلیط خود را به آسانی رزرو نمایید.

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

 

 

  • بلیط هواپیما لحظه آخری بوگوتا کلمبیا در تاریخ 30 شهریور ماه 97 با هواپیمایی ماهان ایر پرواز روز یکشنبه ساعت 05:20 صبح به مبلغ 3.128.900 (سه میلیون و صد و بیست و هشت هزار و نه صد تومان) است.
  • قیمت بلیط لحظه آخری تهران به بوگوتا کلمبیا روز دوم مهرماه با هواپیمایی ماهان ایر چهارشنبه ساعت 18:35 عصر معادل 2.971.600 تومان می باشد.
مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اراک

 

مطالب زیر را هم پیشنهاد می کنیم:

 

بوگوتا کلمبیا پرواز چارتری

بوگوتا کلمبیا پرواز چارتری

 

درباره شهر بوگوتا بیشتر بدانیم

بوگوتا که نام رسمی آن بوگوتا دی‌سی است پایتخت کلمبیا بوده و با جمعیتی معادل ۷٬۳۲۱٬۸۳۱ نفر بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر آن کشور به‌شمار می‌آید (سرشماری سال ۲۰۰۵). جمعیت تقریبی بوگوتا، و منطقه‌ای در حومه شهر به نام سواچا، ۷٬۸۸۱٬۱۵۶ نفر می‌باشد.

 

بوگوتا کلمبیا تاریخ شناسی

این شهر که در ابتدا توسط میوزیکاها باکاتا نامیده می‌شد، پیش از آنکه کاوشگران اسپانیایی منطقه را تحت استعمار قرار دهند، مرکز تمدن آن‌ها محسوب می‌شد و جمعیت فراوانی را در خود جای داده بود. در ۶ اوت ۱۵۳۸ (میلادی) گونزالو ژیمنز دی کوساتا اقامتگاه اروپاییان را بنا نهاد و با توجه به نام زادگاه خود و نام محلی، آن را سانتا فی د باکاتا نامگذاری کرد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به آپیا

 

نام «باکاتا» تا زمانی‌که پایتخت پادشاهی جدید گرانادا شد به بوگاتای مدرن تغییر یافته بود. بوگوتا در آن زمان بخشی از نیاب‌السلطنه پرو و سپس نیاب‌السلطنه گرانادای نو به‌شمار می‌آمد و به یکی از مراکز قدرت استعمار اسپانیا و تمدن آمریکای جنوبی تبدیل شده‌بود.

 

تاریخ بوگوتا کلمبیا

در ۱۸۱۰-۱۸۱۱، ساکنان این شهر علیه استعمار حکومت اسپانیا شورش کردند و دولتی از خودشان تشکیل دادند، اما ناچار بودند به تقسیم‌بندی‌های داخلی رضایت داده و بازگشت موقت ارتش وفادار اسپانیا، که از سال ۱۸۱۶ تا ۱۸۱۹ کنترل شهر را بازپس گرفتند رضایت دهند تا اینکه سیمون بولیوار پس از پیروزی‌اش در بویاکا این شهر را باز پس گرفت.

 

پس از آن بوگاتا به پایتخت گراند کلمبیا که اتحادیه‌ای متشکل از پاناما، ونزوئلا، کلمبیا و اکوادور بود، تبدیل شد. پس از آنکه جمهوری مذکور به بخش‌های مختلف خود تجزیه شد، بوگاتا پایتخت گرانادای نو باقی‌ماند و بعدها به به جمهوری کلمبیا تبدیل شد.

 

پرواز بوگوتا کلمبیا

پرواز بوگوتا کلمبیا

 

بلیط هواپیما بوگوتا کلمبیا

در سال ۱۹۵۶، این بخش شهر به سایر بخش‌های شهر وصل شد و یک «منطقه ویژه» را به وجود آورد. بر اساس نظامنامه‌ای که در سال ۱۹۹۱ وضع شد، بوگوتا به پایتخت کلمبیا تبدیل شد و «سانتا فی د بوگوتا» نام گرفت و رده آن از منطقه ویژه به «منطقه پایتخت» تغییر یافت.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری العیون مراکش

در اوت سال ۲۰۰۰ نام پایتخت رسماً از «سانتا فی د بوگوتا» به بوگوتا دی‌سی تغییر یافت. منطقه پایتخت بوگوتا دولت محلی منطقه پایتخت را در برمی‌گیرد، رئیس کنونی دولت لوییس ادواردو گارزون می‌باشد.

 

بوگوتا در مرکز کشور، در شرق «سابانا دی بوگوتا» و در ارتفاع ۲٬۶۴۰ متری (۸٬۶۶۱ فوت) از سطح دریا قرار دارد. اگرچه «سابانا» آنگونه که در میان مردم خوانده می‌شود، در لفظ «ساوانا» است، موقعیت جغرافیایی آن در حقیقت یک فلات مرتفع است که در بالای رشته‌کوه‌های آند قرار گرفته‌است.

 

دکمه خرید بلیط لحظه آخری

عضویت در کانال تلگرام سالوا سفر

رودخانه بوگوتا که از «سابانا» رد می‌شود، در جنوب آبشار تکونداما را شکل داده‌است. رودخانه‌های فرعی دره‌هایی را بوجود آورده‌اند که در آن‌ها روستاهایی حاصل‌خیز قرار دارد و اقتصاد آن‌ها بر مبنای کشاورزی، دامداری، دامپروری و صنایع دستی اداره می‌شود.

 

«سابانا» از شرق، هم‌مرز کوردیلرای شرقی از رشته کوه‌های آند است. تپه‌های اطراف که جلوی رشد شهر را گرفته‌اند به موازات کوه‌های گوادالوپ و مونسراته از جنوب به شمال ادامه دارند. مرز غربی شهر را رودخانه بوگوتا تشکیل می‌دهد؛ مرز جنوبی بوگوتا سوماپاز پارامو است و مرز شمالی آن از فلات مذکور تا چیا و سوپو ادامه دارد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پارس آباد چارتری (تخفیف خورده)

 

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

آژانس هواپیمایی سالوا سفر

 

فرودگاه‌ها بوگوتا کلمبیا

فرودگاه اصلی بوگوتا فرودگاه بین‌المللی الدورادو است. چندین خط هوایی داخلی (آویانکا، ارو ریپابلیکا، ایرز و ساتنا) و بین‌المللی (همچون ایبریا،امریکن ایرلاینز، واریگ، کوپا، کانتیننتال، دلتا، ایر کانادا، ایروگال، تیم، تاکا) از فرودگاه الدورادو بهره‌برداری می‌کنند. به دلیل واقع شدن این فرودگاه درکلمبیا و آمریکاز ارائه کنندگان خدمات حمل‌ونقل زمینی و ارائه‌دهندگان خدمات حمل‌ونقل هوایی، آن را ترجیح می‌دهند. در حال حاضر توسعه فرودگاه الدورادو در مرحله برنامه‌ریزی قرار دارد. این مرحله تا ژانویه سال ۲۰۰۸ به پایان خواهد رسید.

 

 

پارک‌ها و مراکز تفریحی بوگوتا کلمبیا

پارک‌های زیادی در بوگوتا وجود دارند که بیشتر آن‌ها به امکانات برگزاری کنسرت، تئاتر، سینما، نقالی و سایر فعالیت‌های دیگر مجهز هستند. به عنواند مثال «پارک کلان‌شهر سیمون بولیوار» پارکی بزرگ است که اغلب کنسرت‌های بزرگی در آن اجرا می‌شود (مثل کنسرت سالانه راک آل پارکو، که یک جشنواره مجانی است و در آن گروه‌های جدید راک آمریکای لاتین به صورت مجانی کنسرت اجرا می‌کنند). همچنین هر ساله در ماه آگوست جشن کایت بازی که یک سنت ملی است، در این پارک برگزار می‌شود.

مطالب مفید پیشنهادی
آموزش خرید اینترنتی بلیط هواپیما

یکی دیگر از پارکهای محبوب، «پارکو ناسینونال» (پارک ملی) است که یکی از بزرگ‌ترین مراکز تفریحی بوگوتا محسوب می‌شود. این پارک درختهای فراوان و فضای سبز گسترده‌ای دارد و آبگیرها، وسایل بازی کودکان، مسیرهای پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری و مکان‌های تفریحی همچون پخش عمومی فیلم‌های سینمایی و برگزاری کنسرت و رویدادهای مختلف به سازماندهی شورای شهر بوگوتا از دیگر امکانات آن به‌شمار می‌آید. این پارک بین دو خیابان اصلی شهر یعنی خیابان سیرکونوالار و خیابان هفتم واقع شده‌است.

 

 

باغ گیاه‌شناسی بوگوتا

پارکهای فراوان دیگری نیز در اطراف بوگوتا قرار دارند. هر محله بوگوتا پارک مخصوص به خود را دارد. برخی از این پارکها خصوصی و برخی دیگر عمومی هستند. برخی از پارکهای خصوصی از اهالی محله برای ورود کارت ویژه می‌خواهند. پارکهای عمومی متعلق به همه مرم هستند. برخی از این پارکها دیده‌بان دارند. این پارکها نیز مجهز به مکانهای ورزشی هستند که برای کودکان و بزرگسالان برنامه‌های ورزشی ارائه می‌دهند که از آن جمله می‌توان به والیبال، بسکتبال، تکواندو، فوتبال و سایر ورزشهای دیگر اشاره کرد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری ارومیه

فعالترین پارک (هم از نظر فعالیت‌های تفریحی، تبلیغ محصولات جدید و زندگی شبانه) «پارکو دی لا ۹۳» است که بین خیابانهای ۹۳، ۱۲ و ۱۳ واقع شده‌است. چندین رستوران و کافه برتر شهر در این پارک یا در «زونا تی» (منطقه T) در خیابان ۸۲ قرار دارند. اخیراً نیز فعالیت رستورانها در «زونا جی» (منطقه G) (خیابانهای ۶۹ و ۷۰ در منطقه روس روزالس) و لاماکارنا آغاز شده‌است.

علاوه بر پارکهای طبیعی، بوگوتا پارک‌ های سرگرمی فراوانی دارد که از آن جمله می‌توان به موندو آونتورا و سالیتره مجیکو اشاره کرد. ورود به این پارکها پولی است و مردم باید برای انجام بازی‌های ماشینی پول بپردازند. پارک موندو آونتورا به بازی‌های ماشینی همچون کشتی آسمانی، ترن‌هوایی، چکش و سایر سرگرمیهای بزرگسالان مجهز است. برای بچه‌ها نیز انواع بازی‌های مکانیکی همچون کشتی آسمانی، ترن‌هوایی، چرخ‌وفلک، لاک‌پشت و غیره در ابعاد کوچک در نظر گرفته شده‌است. در این پارک مردم هم می‌توانند تفریح کنند و هم با در طبیعت در تماس خواهند بود و کودکان می‌توانند به بزها غذا بدهند. علاوه بر این، جایی به نام «سردودرومو» وجود دارد که در آن خوک‌ها با هم مسابقه می‌دهند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اتاوا کانادا

 

 

منبع: ویکی پدیا