Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

آموزش رزرو بلیط هواپیما چارتری لحظه آخری

آموزش رزرو بلیط هواپیما چارتری لحظه آخری
میانگین 4.3 - امتیاز ها 37

سوالات رایج در مورد رزرو بلیط هواپیما چارتر یا لحظه آخری

 

آموزش جستجوی پرواز لحظه آخری هواپیما

 

1. چگونه می توانم پرواز ارزان قیمت یک طرفه را انتخاب کنم؟

با استفاده از موتور جستجوی پرواز، شما دو گزینه دارید: یا سفر ساده (یک راه) یا با بازگشت (سفر دور). سفر دور گزینه پیش فرض است. اگر به یک راه سفر علاقه مند هستید، باید دکمه مربوطه را انتخاب کنید.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

2. آیا می توانم رزرو بلیط را برای پروازهای داخلی و بین المللی رزرو کنم؟

بله، شما می توانید پرواز از هر فرودگاه به همه جا در جهان را انتخاب کنید.

 

3. چرا نمی توانم پروازهای را برای یک شرکت هواپیمایی خاصی که علاقه مند هست پیدا کنم؟

با استفاده از موتور جستجوی ما شما می توانید رزرو بلیط برای اکثر خطوط هوایی در جهان را رزرو کنید. با این حال شما نمی توانید رزرو بلیط برای پروازهای چارتر، پرواز توسط هواپیماهای ارزان قیمت خاص و همچنین توسط شرکت هایی که در یونان نمایندگی ندارند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به آباده

4. گزینه +/- 3 روز هنگام خرید بلیط لحظه آخری چیست؟

انتخاب این گزینه مفید خاص شما می توانید ارزان ترین پرواز را در طیف وسیعی از 3 روز قبل و 3 روز پس از تاریخ خروج و بازگشتی که انتخاب کرده اید پیدا کنید. پس از انتخاب قیمت که در آن شما علاقه مند هستید، تمام ترکیبات پروازی که با این تاریخ ها مطابقت دارند و این قیمت ارائه خواهد شد.

 

5. گروه های سنی مسافران پرواز داخلی و خارجی

در طی مراحل جستجو، شما باید تعداد مسافرانی را که از هر رده سنی سفر می کنند، انتخاب کنید. شما ممکن است در هر رزرو تا 8 مسافر. دسته بندی ها موارد زیر هستند:

– بزرگسالان: مسافران 12 ساله یا بالاتر.

– کودکان: مسافران بین 2 تا 11 ساله. بلیط ها برای کودکان همراه با کودکان زیر 12 ساله نمی تواند از طریق اینترنت رزرو شود.

– نوزادان / نوزادان (بدون صندلی) مسافران تا 2 سالگی در نظر گرفته می شوند. هر مسافرانی که بیش از 12 سال سن دارند ممکن است یک کودک را در آغوش بگیرند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بوداپست پایتخت مجارستان

فقط به خاطر داشته باشید که برخی از پروازهای قیمت های ویژه ای برای کودکان و / یا نوزادان ارائه نمی کنند. در این مورد شما باید یک بلیط بالغ برای فرزند و یا نوزاد خود را صادر کنید.

 

6. نحوه خرید بلیط هواپیما برای کودکان بی سواد
در صورتی که فرزندان شما (2-11 ساله) نیازمند سفر بدون همراه باشند، توصیه می کنیم با ما تماس بگیرید. ما نمی توانیم بلیت های کودکان بی پرده را از طریق اینترنت بفرستیم. برخی از قوانین عمومی برای کودکان بدون همراه عبارتند از:
کودکان بالای 5 سال معمولا می تواند بدون حضور همراه با پرواز مستقیم و یا پرواز با مکاتبات (با این حال آنها نمی توانند پرواز با آخرین مکاتبات روز پرواز). سن دقیق برای این سیاست، از شرکت هواپیمایی به شرکت هواپیمایی متفاوت است، بنابراین ما به شدت توصیه می کنیم که به طور مستقیم با شرکت هواپیمایی خاص تماس بگیرید تا بیشتر مطلع شوید. بسیاری از شرکت های هواپیمایی خدمات اسکورت (معمولا توسط یک اسکیت باز) برای افراد کم درآمد به تنهایی مسافرت می کنند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اولان باتور مغولستان

کودکان زیر 5 سال می توانند سفر کنند مگر اینکه توسط مسافر مسن تر (که معمولا بیشتر از 15 سال سن دارند) همراه شوند.
بسیاری از شرکت های هواپیمایی ممکن است هزینه اضافی برای خدمات اسکورت کودکان پرداخت کنند. شرکت های هواپیمایی معمولا باید بدانند که چه کسی کودک بی پیمان را دریافت می کند و تظاهرات کارت هویت در پذیرش کودک مورد نیاز است.

عدم امکان تظاهرات کارت شناسایی ممکن است موجب تاخیر در روند شود، به همین دلیل است که ما به شدت به شما توصیه می کنیم که قبلا با نیازهای خاص هر شرکت هواپیمایی مشورت کنید. در هر صورت ضروری است قبل از رزرو هر بلیط برای یک کودک بدون همراه، با شرکت هواپیمایی ارتباط برقرار کنید.

 

7. تخفیف برای بلیط چارتری نوزادان و کودکان 
بسیاری از شرکت های هواپیمایی تخفیف برای نوزادان و کودکان ارائه می دهند. این تخفیف ها ممکن است بسته به شرکت، پرواز و در دسترس بودن صندلی متفاوت باشد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بانجول گامبیا

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

8. دسته صندلی هواپیما
بجز کلاس اقتصادی، بسیاری از پروازهای صندلیهای شرکتی (کلاس کسب و کار) و صندلی های VIP (کلاس اول) را ارائه می دهند. لطفا توجه داشته باشید که شرح زیر به طور کلی و بسیاری از شرکت های هواپیمایی ممکن است از شرایط مختلف برای توصیف این دسته ها استفاده کنند.

صندلی کلاس اقتصادی در کابین اصلی هواپیما قرار دارد. قیمت بلیط، کیفیت خدمات و راحتی های ارائه شده برای مسافران کلاس اقتصاد در مقایسه با سایر کلاس ها کمتر است. بلیط کلاس اقتصاد معمولا محدودیت های بیشتری در مورد امکان تغییر و لغو دارد. در بعضی موارد، آنها مجاز به تغییر نیستند و شاید تنها در صورت لغو مسافران به مالیات برمی گردند.

کلاس کسب و کار، در صورت موجود بودن در پرواز، معمولا صندلی های بیشتری را برای مسافران و فضای بیشتری بین صندلی ها ارائه می دهد. شام کلاس تجاری بهتر از مسافران کلاس اقتصاد است. خدمات دیگری که ممکن است ارائه شوند عبارتند از: خط انتظار جداگانه برای ورود به سیستم، امکان استفاده از سالن خدمت هواپیمایی و غیره. صندلی کسب و کار کلاس گران تر از کلاسهای اقتصادی است اما ارزان تر از صندلی های کلاس اول.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پاریس (تخفیف ویژه 2018)

صندلی های کلاس اول در قسمت جلو هواپیما قرار دارند. در دسترس بودن صندلی معمولا محدود است. صندلی های کلاس اول راحت ترین در هواپیما هستند که از بهترین وعده های غذایی لذت می برند. مسافران کلاس اول نیز از امکانات راحتی مانند انتظار جداگانه لذت می برند

مطالب مرتبط