Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما لحظه آخری زیارتی بغداد عراق

بلیط هواپیما لحظه آخری زیارتی بغداد عراق
میانگین 4.7 - امتیاز ها 32

بلیط چارتر ارزان قیمت و لحظه آخری تهران به بغداد

ما در سایت سالوا سفر برخلاف خیلی از سایت های دیگر خرید اینترنتی بلیط هواپیما بغداد عراق که با دریافت سود بسیاری بلیط بغداد عراق می فروشند،ما با کمترین سود ، ارزان ترین بلیط های چارتری و لحظه آخری تهران بغداد را ارائه می دهیم. ما به شما پیشنهاد می کنیم همیشه قبل از خرید آنلاین بلیط هواپیما در مسیر تهران بغداد ، قیمت بلیط سایت های دیگر را با سایت ما مقایسه نمایید. در این صورت می توانید از سایت سالوا سفر ارزان ترین قیمت بلیط پرواز چارتری را تهیه نمایید.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بلیط هواپیما دو طرفه تهران بغداد و بالعکس

ما در همین صفحه از وب سایت سالوا سفر، ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما بغداد عراق را هر روزه در مسیر تهران به بغداد و بالعکس ارائه می دهیم. جهت خرید بلیط اینترنتی، از صفحه راهنمای سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده نمایید.

 

چرا سالوا سفر ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما را در مسیر تهران بغداد نمایش می دهد؟

چون سالوا سفر اولین سایت اینترنتی است که با کمترین سود ، ارزان ترین نرخ بلیط هواپیما در مسیر تهران بغداد را به صورت رفت و برگشت ، به مسافرین محترم ارائه می دهیم. جهت اطمینان خاطر می توانید قبل از خرید از سایت های دیگر فروش بلیط هواپیما ،مانندسفرمی یا الی گشت و یا علی بابا نرخ ها را بررسی کنید ،مشاهده می کنید که به هیچ عنوان نرخ ارزانتر از نرخ ما در سایت دیگری نخواهید یافت.

 

آموزش رزرو اینترنتی بلیط هواپیما بغداد در مسیر برگشت:

جهت خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مسیر بغداد تهران از پایین همین صفحه با مشخص کردن مبدا و مقصد اقدام نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بایریکی جمهوری کیریباتی

در هفته چندین پرواز در مسیر تهران به بغداد انجام  می گیرد؟

در هر هفته ، حدود ۲۰ پرواز در مسیر تهران بغداد در سایت سالوا سفر وجود دارد که به راحتی قابل رزرو و خرید می باشند.

 

در هفته آینده چه خطوط هوایی از تهران به بغداد پرواز می کنند؟

آسمان , ماهان , دارای پرواز در مسیر تهران به بغداد می باشند. جهت مشاهده ارزان ترین نرخ بلیط لحظه آخری از پایین همین صفحه با مشخص کردن مبدا و مقصد اقدام نمایید.

 

مدت زمان پرواز تهران به بغداد چقدر است؟
مدت زمان پرواز تهران بغداد حدود ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه می باشد.

 

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

نحوه رزرو بلیط ارزان چارتری تهران به بغداد عراق

استفاده از بلیط هواپیما، همزمان با اولین پروازهای مسافربری در سال 1909، رونق گرفت. این بلیط بغداد عراق به منزله مجوز مسافر جهت ورورد به هواپیما و تایید پرداخت هزینه سفر، توسط وی بود از این رو تمامی مسافران در یک مسیر خاص، بهای یکسانی در ازای آن می پرداختند. سالها بعد با ظهور سیستمهای کامپیوتری، پروسه رزرو، خرید و حتی ساختار قیمت گذاری بلیط هواپیما تغییر کرد و منجر به تمایز در قیمت برخی از پروازها گردید. این تمایز در نهایت، منجر به ایجاد تمایل روز افزون برای خرید بلیط ارزان هواپیما بغداد عراق شد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری آمستردام هلند

شاید عجیب به نظر برسد اما قیمت بلیط هواپیما در گمان برخی از مسافران، یکی از گرانترین نرخهای موجود در وسائط نقلیه است در حالیکه این نرخ، نسبت به مدت زمان سفر و اسایش و راحتی آن در قیاس با سایر وسایل حمل و نقل عمومی، نه تنها گران نیست بلکه یکی از مقرون به صرفه ترین هزینه ها در سفر است. با این حال نمی توان منکر آن شد که همیشه راههای ارزانتری نظیر خرید بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق، برای مسافرت کردن وجود دارد!

همانطور که می دانید بلیط هواپیما بغداد عراق به طور کلی به دو دسته بلیط های سیستمی و چارتری تقسیم می شود. در این میان اصطلاحاتی نظیر بلیط لحظه آخری، بلیط سوتو و… نیز وجود دارد که بسیاری از مسافران اطلاع دقیقی از جزئیات آن ندارند. اصطلاح ” بلیط لحظه آخری بغداد عراق” که اغلب در کنار واژه چارتر به کار برده می شود، در واقع بلیط چارتری است که به دلیل تکمیل نشدن ظرفیت و نزدیکی به زمان پرواز (کمتر از 24 ساعت)، اغلب با نرخی به مراتب کمتر از نرخ معمول یک بلیط هواپیما به فروش می رسد.

 

بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بغداد عراق

همانطور که می دانید اغلب آژانسهای مسافرتی در زمان معینی از سال، اقدام به چارتر کردن صندلی های یک پرواز، برای مقصدی خاص می کنند. چارتر کردن یک صندلی یا بلیط هواپیما بغداد عراق، به معنای پیش خرید یا اجاره آن از شرکتهای هواپیمایی است که همین امر نیز چارتر کننده را مجاز به تعیین قیمت بلیط هواپیما در پرواز چارتر بغداد عراق مربوطه می کند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز 2018 (تخفیفی)

حال تصور کنید که موعد سفر فرا رسیده و آژانس مسافرتی که میزان متعارفی بلیط را از شرکتهای هواپیمایی سالوا سفر خریداری کرده، موفق به فروش صندلی های خود نشده است. تحت این شرایط اگر پرواز چارتر خالی بماند، چارتر کننده متحمل هزینه های سنگین خواهد شد از این رو بلیط لحظه آخری، بهترین راه حل موجود و معامله ای برد – برد است. بدین ترتیب که چارتر کننده، برای به حداقل رساندن ضرر خود، بلیط های باقیمانده را بسته به نوع پرواز (داخلی یا خارجی)، با تخفیفهایی 10 الی 50 درصدی، به فروش می رساند و مسافر نیز بلیط هواپیمای مقرون به صرفه ای را خریداری می نماید.

 

خصوصیات بلیط هواپیما لحظه آخری از تهران به بغداد عراق

– در حقیقت بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق، تفاوتی با بلیط های عادی ندارد. به زبان دیگر، هواپیما و صندلی پرواز شخصی که اقدام به خرید بلیط لحظه اخری نموده دقیقاً مشابه شرایط مسافری است که بلیط سیستمی همان پرواز را تهیه کرده است پس این تصور که بلیط های چارتری به دلیل ارزانتر بودن، صندلی و شرایط پروازی مناسبی ندارند، صحیح نیست.
از سوی دیگر، در یک پرواز خاص ممکن است ده نفر بلیط هواپیما لحظه اخری بغداد عراق را با قیمتی 70 هزار تومانی خریداری کرده باشند و سایرین بلیط سیستمی 170 هزار تومانی نصیبشان شده باشد. همانطور که دیدید بلیط همان بلیط بغداد عراق است و این تنها شما و آژانسی که بلیط را از آنها خریداری کرده اید، هستید که از قیمت پرداختی بلیط اطلاع دارید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ایلام

 

– از آنجایی که زمان خریداری بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق، از اوکی کردن تا فسخ کردن بیش از استاندارد گذشته است، بنا براین اینگونه بلیط ها بر خلاف بلیط های سیستمی، در صورت خریداری، به هیچ عنوان مسترد نخواهند شد. در مواردی که امکان کنسل کردن بلیط مهیاست نیز معمولاً بلیط مشمول جریمه های سنگین حتی به اندازه هزینه خود آن می شود؛ به طور مثال ممکن است به دلایلی بلیط لحظه آخری بغداد عراق خود را ساعاتی قبل از پرواز لغو کنید و آژانس تمامی پولی را که برای آن پرداخته اید، به عنوان جریمه برای خودش نگه دارد.

 

– اگر جز آن دسته از مسافرانی هستید که از مدتها قبل برای سفرشان برنامه ریزی کرده و همه چیز را آماده می کنند، شانس کمتری برای به دست آوردن بلیط لحظه آخری هواپیما بغداد عراق دارید. اینگونه بلیط ها اگرچه از نظر مالی برای مشتریان خود مقرون به صرفه هستند اما از نظر برنامه ریزی و ساعت پرواز، هیچ حق انتخابی برای مسافر باقی نمی گذارند.

 

– بد نیست بدانید برای سفر رفتن با بلیط های لحظه آخری بغداد عراق، تقریباً هر زمان می بایست آماده باشید چراکه ممکن است ساعاتی بیش به پروازتان نمانده باشد. علاوه بر اینها، معمولاً برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان بغداد عراق گیر بیاورید باید قید سفر در ایام پر سفر (نوروز و تعطیلات رسمی) را بزنید. در عوض ممکن است در فصلهای کم سفر، بلیطی حتی ارزانتر از بلیط اتوبوس نصیبتان شود!

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پاریس (تخفیف ویژه 2018)

 

– همانطور که گفتیم ریسک کردن و خرید بلیط بغداد عراق در لحظات آخر، به شما شانس بیشتری در تهیه بلیط های ارزان قیمت می دهد. بدین ترتیب می توان نتیجه گرفت که بلیط های لحظه آخری از لحاظ اقتصادی به صرفه اند اما چندان مناسب مسافرتهای دسته جمعی و خانوادگی نیستند، چراکه چیدمان صندلی در اینگونه بلیط سیستمی بغداد عراق، تصادفیست و مسافر نقشی در انتخاب آنها ندارد.

 

– درست است که بلیط لحظه آخری بغداد عراق از آژانس مسافرتی سالوا سفر خریداری می شود اما بد نیست بدانید که آژانس چارترکننده در ازای خرید آن، خدمات خاصی به شما نمی دهد. بدین ترتیب در صورت بروز هرگونه مشکل نظیر تاخیر یا لغو پرواز، گم شدن چمدان و…می بایست به شرکت هواپیمایی مربوطه مراجعه نمایید چراکه چارترکننده، در این خصوص پاسخگو نخواهد بود.

 

– شایان ذکر است بلیط لحظه آخری بغداد عراق الزاماً همیشه ارزانترین بلیط هواپیما نیست. عوامل بسیاری نظیر نوع پرواز (داخلی یا خارجی) و زمان انجام آن (فصول خلوت سال یا فصل داغ گردشگری) بر نرخ بلیط لحظه آخری تاثیرگذارند از این رو نرخ بلیط لحظه آخری که در آف سیزن (LOW SEASON) به فروش می رسد به هیچ عنوان قابل قیاس با نرخ همان بلیط بغداد عراق، در های سیزن (HIGH SEASON) نیست.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

خرید اینترنتی بلیط لحظه اخری هواپیما بغداد عراق از شهر تهران

همانطور که گفتیم بلیط لحظه آخری بغداد عراق هواپیما اغلب از لحاظ قیمت، برای مسافران مقرون بصرفه تر است. اما این قیمتهای مناسب بلیط لحظه آخری هواپیما هم چندان بی حکمت نیست و دو دلیل عمده دارد. بلیط لحظه اخری هواپیما زمانی ارزان است که یا زمان بسیار کوتاهی به پرواز مانده و یا اینکه مسافران از پرواز مورد نظر استقبال نکرده و ظرفیت هواپیما تکمیل نشده است. از این رو چارتر کننده برای کاهش ضرر و زیان خود، بلیط لحظه آخری هواپیما بغداد عراق را با قیمت هایی باورنکردنی عرضه می کند و در نهایت معامله ای برد-برد را برای خود و مسافر رقم می زند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بانگی آفریقا

 

خطوط هوایی پرواز به بغداد عراق

خط تهران بغداد عراق یکی از پر ترددترین مسیرهای پروازی ایران است که بلیط آن اغلب به صورت چارتر عرضه می گردد. از این رو بلیط لحظه آخری بغداد عراق در اغلب مواقع در آژانس های مسافرتی موجود است و طرفداران خاص خود را دارد. برای تهیه بلیط لحظه آخری بغداد عراق می توانید جستجوی خود در سالوا سفر را به بلیط های چارتر سامانه محدود نمایید.

 

بررسی ارزان ترین پرواز هوایی رفت و برگشت به بغداد عراق

بلیط لحظه اخری بغداد عراق برخلاف بلیط سیستمی این مسیر که توسط خود ایرلاین عرضه می شود و نرخ و برنامه پروازی مشخصی دارد تنها به صورت چارتر عرضه می شود. از این رو قیمت بلیط لحظه آخری بغداد عراق تنها توسط چارترکننده آن تعریف می شود و نوسان نرخی آن نیز منوط به پر شدن یا خالی ماندن پرواز و تصمیم چارترکننده است.

 

رزرو آنلاین بلیط هوایی تهران به بغداد عراق

تفاوتی ندارد بلیط لحظه آخری بغداد عراق را برای اهداف کاری یا تجاری خریداری کرده اید یا قصد لذت بردن از زیبایی های طبیعی این جزیره شگفت انگیز را دارید، به هر حال بغداد عراق همیشه سرشار از جاذبه هایی بوده است که نمونه آن را در هیچ کجای جهان نخواهید یافت. بغداد عراق همچنین دارای بنادر صیادی و تجاری مهمی است که خریداران بلیط لحظه اخری بغداد عراق را همواره به سوی خود می خوانند پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا بلیط لحظه آخری بغداد عراق خود را از سالوا سفر خریداری نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بهرگان

 

بلیط لحظه آخری تخفیف خورده آفری تهران بغداد عراق

تعرفه بلیط لحظه آخری بغداد عراق به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری ایرانیان برای بسیاری از مسافران حائز اهمیت است. از سوی دیگر این شهر، سرشار از اماکنی برای تفریحات چند ساعته، شنا و گشت و گذار در سواحل است که قطعاً ارزش خرید یک بلیط لحظه آخری بغداد عراق را دارند. شایان ذکر است برای اطلاع از آخرین تغییرات قیمت بلیط لحظه آخری بغداد عراق می توانید به کانال تلگرام سالوا سفر مراجعه نمایید.

 

بلیط لحظه آخری ایران به عراق

مدفن امیرالمونین علی (ع) در بغداد عراق نیز جز اندک مقاصد خارجی ایرانیان است که دارای بلیط چارتر و بلیط لحظه آخری نجف می باشد. برای خرید بلیط لحظه اخری نجف تنها کافیست به بخش “پرواز خارجی” در صفحه اصلی سامانه سالوا سفر مراجعه فرمایید و جستجوی خود را به بلیط های چارتر سامانه محدود نمایید.

 

بلیط لحظه آخری سالوا سفر

خرید انواع بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق نظیر بلیط لحظه آخری ساری، بلیط لحظه آخری آبادان، بلیط لحظه آخری شیراز و… به سادگی در سامانه خرید آنلاین بلیط هواپیما قاصدک 24 امکانپذیر است. برای این کار تنها کافیست، با انتخاب مبدا، مقصد و تاریخ سفر، بلیط هواپیما مورد نظر خود را در موتور هوشمند سالوا سفر جستجو نمایید، فهرست نمایش داده شده را با فیلتر زمان محدود سازید و مناسبترین بلیط چارتر را خریداری نمایید. فراموش نکنید آخرین مهلت برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق در پروازهای داخلی، یک ساعت و 30 دقیقه قبل از پرواز و برای سفرهای خارجی سه ساعت پیش از پرواز است.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بابلسر

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

قوانین مرتبط با بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر

* استرداد بلیط بغداد عراق

بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق عموماً غیر قابل استرداد است چرا که مدت زمان خرید بلیط تا فسخ کردن آن به طور معمول آنقدر کوتاه است که عملاً امکان استرداد اینگونه بلیط ها وجود ندارد. در اندک مواردی که استرداد بلیط هواپیما لحظه اخری امکانپذیر است، تامین کننده خود به عنوان واسطه وارد عمل شده و طبق قوانین چارتر کننده، بلیط بغداد عراق را مسترد کرده و پس از دریافت وجه از چارتر کننده، باقی مبلغ بلیط را به مسافر عودت می کند. شایان ذکر است که مبلغ دریافت شده تحت عنوان کارمزد توسط تامین کننده، بعد از استرداد بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق و چارتر، مسترد نخواهد شد.

* تغییر نام بلیط هواپیما برای بغداد عراق

تغییر نام در بلیط هواپیما لحظه اخری بغداد عراق و چارتر درصورت امکان، توسط خود مسافر و با همکاری تامین کننده صورت می پذیرد و مسافر تمامی خسارات مرتبط را متقبل خواهد شد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پراگ کشور چک

* جابجایی بلیط هواپیما در پرواز بغداد عراق

جابجایی بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتر بغداد عراق، تنها با سهمیه بلیط آژانس مسافرتی چارتر کننده اولیه امکان پذیر می باشد و پرداخت هرگونه خسارات احتمالی بر عهده شخص مسافر است.

* جا ماندن مسافر از پرواز تخفیف خورده بغداد عراق

جا ماندن مسافر دارای بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق و چارتر از پرواز، به منزله خسارت 100% ای می باشد و هیچ وجه ای در قبال ان به مسافر برگردانده نمی شود از این رو تمامی مسئولیت ان به عهده مسافر می باشد.

* تغییر زمان پرواز توسط آژانس چارتر کننده پرواز بغداد عراق

در مواردی که آژانس چارتر کننده، به دلیل کنسل شدن پرواز بغداد عراق، نقص فنی و… اقدام به تغییر ساعت پرواز و یا حتی تامین کننده هواپیمایی و … می نماید، تامین کننده هیچ مسئولیتی نداشته و تنها وظیفه اطلاع رسانی را برعهده خواهد داشت.

در پایان یادآور می شویم به طور معمول، بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق را در شرایطی که ترافیک پروازی کمتر است یا دیگر زمانی به انجام پرواز نمانده، می توانید با بهای کمتری خریداری نمایید. بلیط لحظه آخری امکان استرداد یا تغییر تاریخ ندارد و می بایست قبل از اینکه قصد سفر بغداد عراق کنید، برای آن آماده باشید.

– اگر به عنوان یک مدیر یا کارمند، ناگزیر از سفرهای کاری متعدد هستید، باید بگوییم که بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق، مناسبترین انتخاب برای کاهش هزینه های کمپانی شماست. با این وجود بهتر است قبل از خرید بلیط لحظه آخری، خوب جستجو کنید و با کسانی که تجربه خرید اینگونه بلیط بغداد عراق را دارند، مشورت نمایید. فراموش نکنید کوچکترین اشتباه می تواند طوری برایتان هزینه بتراشد که انگار هیچ تخفیفی از ابتدا وجود نداشته است.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بابلسر

– در بلیط های لحظه آخری بغداد عراق، نرخ توسط آژانسهای مسافرتی تعیین می شود پس پای هیچ واسطه ای در میان نیست. از سامانه های آنلاین معتبر خرید کنید و پول را مستقیم و بی واسطه واریز نمایید.

– درنهایت قبل از رزرو بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق، به خوبی تمامی گزینه ها را بررسی کنید و پرواز انتخابی تان را چک نمایید. فراموش نکنید ساعت حرکت، فرودگاه مقصد، صندلی ها و نحوه سرویس داخل هواپیما به بغداد عراق، حتی در مسیرهای پروازی کوتاه می توانند نقش مهمی در کیفیت یک سفر داشته باشند.

در پایان علاوه بر زمانبندی مناسب در خرید بلیط هواپیما لحظه آخری بغداد عراق، دقت، صبر و حوصله را نیز چاشنی کارتان کنید تا بهترین خریدها را تجربه نمایید. همکاران صبور ما در تیم پشتیبانی سامانه خرید اینترنتی بلیط هواپیما سالوا سفر، هفت روز هفته به صورت تمام وقت آماده پاسخگویی و رفع نیازمشتریان گرامی هستند از این رو در صورت بروز هرگونه اشکال در روند خرید بلیط هواپیما لحظه اخری می توانید با این بخش تماس حاصل فرمایید.

 

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

اشتباه رایج در خرید بلیط لحظه آخری بغداد عراق

برخی از کاربران بر این باورند که بلیط های لحظه آخری بغداد عراق با بلیط های دیگر تفاوت دارد و هر زمانی می توانند اقدام به خرید این دسته از بلیط ها کنند.
باید توجه کنید فقط در مسیرهای پر تقاضا بلیط لحظه آخری ارائه میشود و در دیگر مسیرهای پروازی بلیط چارتر بغداد عراق به نرخ مصوب فروخته میشود.
فروش بلیط لحظه آخری بغداد عراق به چارترکننده مسیر پروازی ارتباط داشته به این دلیل که چارتر کننده قبلا هزینه بلیط ها را پرداخته است و بسته به زمان پرواز و تعداد بلیط های مانده در دست چارتر کننده تصمیم به ارزان کردن بلیط یا فروش لحظه آخری نماید.
نکته آخر: بلیط سیستمی نرخ ثابتی داشته و توسط ایرلاین فروخته میشود در صورتی که بلیط چارتر بغداد عراق توسط چارتر کننده (آژانس مسافرتی) ارائه میشود.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به ایلام

 

 

 

 

راهنمای خرید بلیط هواپیما از شهر تهران ایران به بغداد عراق

جستجوی بلیط هواپیما بغداد عراق
برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط بغداد عراق، در بخش جستجوی پرواز، ابتدا نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت) را انتخاب کنید و سپس مبدا، مقصد، تاریخ سفر، تعداد مسافران و … را تعیین نمایید؛ با زدن دکمه جستجو لیست پروازها نمایش داده شود. برای انتخاب شهر مبدا و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.

رزرو بلیط هواپیما بغداد عراق
انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط ارزان قیمت بغداد عراق بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارایه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران می روی
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت بغداد هستید و یا نه دلتان می خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری آمستردام هلند

برخی ویژگی های خرید بلیط بغداد در سایت سالوا سفر

امکان خرید آنلاین و غیر حضوری به همراه بلیط بغداد
به همراه بلیط هواپیما می توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا، خدمات تشریفات فرودگاهی را خریداری نمایید

 

فرودگاه های بغداد عراق

لیست فرودگاه های بغداد در سمت راست اطلاعات بلیط نمایش داده می شود ، در صورتی که برای سفر به بغداد، فرودگاه برای شما مهم است با استفاده از فیلترینگ فرودگاه مورد نظر خود را انتخاب نمایید  فرودگاه بغداد
فرودگاه بین‌المللی بغداد

بلیط ارزان بغداد عراق

قیمت بلیط هواپیما بغداد عراق به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت به صورت لحظه ای تغییر می کند. لیست پروازها به ترتیب از بلیط ارزان قیمت بغداد عراق به صورت صعودی نمایش داده می شود.

امکان خرید بلیط هواپیما با بیش از 900 ایرلاین در 70 کشور
اگر می خواهید بلیط بغداد عراق را حتما از هواپیمایی خاص خریداری نمایید، با استفاده از گزینه ایرلاین در سیستم فیلترینگ ایرلاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پاریس (تخفیف ویژه 2018)

 

 

سایر پرواز ها از مقصد بغداد به:
بغداد به مشهد
بغداد به اصفهان
بغداد به تهران
بغداد به ایروان 
بغداد به استانبول
بغداد به شیراز

 

رزرو آنلاین بلیط بغداد عراق از سالوا سفر امروز

رزرو بلیط ارزان بغداد به بلیط بغداد عراق پرواز با کمترین قیمت. دریافت تا با استفاده از سالوا سفر در بلیط پرواز بین المللی خود را تنها در سالوا سفر. همچنین کتاب توکیو را به بغداد سفر کنید. در حال حاضر پرواز از بغداد به توکیو. برای صرفه جویی در حداکثر در رزرو پرواز، روی دکمه رزرو در پایین رزرو کلیک کنید و تاریخ خود را انتخاب کنید.

درباره شهر بغداد عراق بیشتر بدانیم

بغداد عراق واقع در کنار رودخانه تیرس، پایتخت جمهوری عراق است. بغداد عراق در قرن هشتم تاسیس شد و در حال حاضر در سراسر جهان برای تاریخ غنی تاریخی و فرهنگ زیبای آن شناخته شده است. رود Tigris محل تقسیم در نیمه دقیق، با بخشی از شرق شناخته شده به عنوان Risafa و غرب یکی شناخته شده به عنوان Karkh. این شهر یکی از داغترین شهرهای جهان است. بغداد امروز به دلیل تاریخ غنی آن، یکی از بزرگترین و ثروتمند ترین مراکز یادگیری در دنیای اسلام است. امن ترین روش حمل و نقل در این شهر هلیکوپتر است؛ در غیر این صورت اتومبیل، رینو و اتوبوس های شاتل رایگان به هدف سفر در داخل شهر خدمت می کنند. طیف وسیعی از جاذبه های توریستی در بغداد وجود دارد. اماکن فرهنگی، آثار تاریخی، زیرساخت های مدرن و غیره دارایی های چشمانداز شهر را تشکیل می دهند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بایریکی جمهوری کیریباتی

 

موزه ملی بغداد عراق مهمترین و جذابترین جاذبه گردشگری است. این موزه دارای مجموعه ای گسترده از نسخه های باستان و آثار تاریخی است. یک قطعه معماری فوق العاده AL Khadimiyan است که ترکیبی زیبا از بسیاری از سبک های قدیمی معماری را در ساخت آن نشان می دهد. به طور مشابه کاخ عباسي، شاهکار معماري باستاني که با ميراث تاريخي فراگير شده است، يکي ديگر از مواردي است که سالانه ميليون ها توريست آن را مي کوبند. انواع دیگر جاذبه های مهم و مشهور گردشگری شامل باغ وحش بغداد، پارک الزورا، بنای یادبود الشحید، بنای یادبود الجندی AL Majhool، Kahramana و 40 دهکده دزد و بسیاری دیگر است. در نزدیکی طبیعت واقع شده و با امکانات و سرویس های بی شماری ارائه می شود، تعدادی از هتل ها در همه محدوده قیمت در بغداد قرار دارند.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

خدمات هتل اتاقهای کلاس جهانی، سرویس اتاق اختصاصی، کرایه ماشین، خدمات سرو غذا، پارکینگ خودرو و مبادله ارز، تنها تعداد کمی از خدماتی هستند که هتل های بغداد ارائه می دهند. هتل بین المللی فلسطین، هتل آل منصور، هتل بابل، هتل کاندهل، هتل آمباسادور و هتل پالم بیچ چندین منبع اقامت معروف است. پیش نویس سفر به بغداد کار سختی است، اما با سالوا سفر کار تنها یک کلیک است. سالوا سفر پورتال مسافرتی پیشرو در هند است که در آن شما می توانید بهترین رزرو آنلاین با بلیط ارزان ارزان، خدمات ماشین مقرون به صرفه، راهنماهای اطلاع رسانی و همچنین چند تخفیف فصلی. فقط به سالوا سفر وارد شوید و سفر خود را با کمک برنامه ریز سفر متخصص خود سازماندهی کنید. هشدار: بغداد قطعا یک مکان زیبا است. با این وجود باید در نظر داشت که این مکان برای تعطیلات و سفرها امن نیست. یک سفر به بغداد عراق را در معرض خطرات خود قرار دهید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اهواز 2018 (تخفیفی)

 

 

قبل خرید بلیط لحظه آخری بغداد چه باید بدانیم؟

بغداد عراق که معروف به عنوان شهری پرجمعیت است. بغداد عراق یکی از 47 حوزه ژاپن است. این شامل 23 بخش مرکزی شهرستان و شهرهای مختلف، شهرها و روستاها است. Izu و Ogadawara دو جزیره معروف هستند و بخش عمده ای از توکیو هستند. این مرکز بیشترین جمعیت شهری جهان است. این جهانگردی زیبا، بزرگ، ثروتمند و فریبنده به ارمغان می آورد ادراکات تکنولوژی پیشرفته در مورد آینده و همراه با آن، چشم انداز قدیمی ژاپن را می دهد. این شهر چیزی برای همه دارد. امروز، توکیو به نظر می رسد تعداد بی شماری از انتخاب خرید، سرگرمی، فرهنگ و غذا خوردن به مسافران خود است. تاریخ شهر را می توان در مناطق متعدد مانند آساکوسا و در بسیاری از مناطق دیگر گرفتار کرد. در اینجا شما به راحتی می توانید تعدادی موزه معروف، معابد و باغ های تاریخی را پیدا کنید که تعداد زیادی مسافر از سراسر جهان را جذب می کند. این شهر همچنین دارای تعداد زیادی از فضاهای سبز جذاب در مرکز شهر است که تعداد زیادی از گردشگران را از سراسر کشور جذب می کند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بانگی آفریقا

 

بغداد عراق با خدمات حمل و نقل مناسب است که به شما امکان می دهد که یک مکان را به جای دیگری ببرید. سالوا سفر پورتال مسافرتی آنلاین است که شما می توانید رزرو بلیط آنلاین بلیط رزرو کنید. شما فقط باید چند مرحله ساده برای رزرو بلیط هواپیما خود را آنلاین. در اینجا، شما تعداد معاملات معقول را دریافت خواهید کرد و شما می توانید بهترین پیشنهاد را به عنوان بودجه مورد نظر خود انتخاب کنید. بنابراین، آماده باشید که یک سفر فوق العاده را با خانواده و دوستان برنامه ریزی کنید.

 

بلیط هواپیما به بغداد بلیط پرواز به بغداد ارزان قیمت.

با کمک سرویس جستجوی بلیط سالوا، شما بدون هیچ مشکلی بهترین پیشنهاد را پیدا خواهید کرد و به راحتی بلیط های خود را به بغداد رزرو کنید. شما فقط نیاز به نشان دادن مسیر پرواز، تاریخ، تعداد بزرگسالان و کودکان. سپس سیستم شما تمام انواع موجود بلیط های بغداد را ارائه می دهد. همه چیزهایی که باقی مانده است انتخاب مناسب ترین نوع و خرید بلیط هوا لازم است. هنوز هم در مورد اینکه چه هواپیمایی را انتخاب میکنید شک دارید؟ به منظور خدمت به مشتریان ما به بهترین توانایی ما، ما رتبه بندی خطوط هوایی را ایجاد کرده ایم، جایی که ممکن است نظرات مسافران در مورد خطوط هوایی را ببینید. خرید بلیط ارزان بلیط سالوا سفر.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بهرگان

 

 

بغداد برای تنوع آن برجسته می شود و در طول قرون وسطی، بزرگترین و ثروتمند ترین شهر جهان بود، زمانی که جمعیت به بیش از یک میلیون نفر رسید. امروز، متاسفانه، این شهر تاریخی با شکوه، اثرات جنگ را به شدت رنج می برد. هنوز هم می توانید برخی از سایت های مهم و محرمانه را ببینید، با این حال، قبل از برنامه ریزی سفر اینجا باید با اداره خارجی کشور خود در رابطه با وضعیت امنیتی بررسی کنید. این شهر جادویی خاورمیانه همچنان از خاکستر خود، همچون سگورگ، از خاکسترهایش بالا میرود.

 

 

اطلاعات پرواز فرودگاه بغدا عراق

پروازها به بغداد عراق همیشه با فروش ارزان انجام می شود. ما پروازهای ارزان به سالگرد بغداد ارائه می دهیم. علاوه بر ارائه بلیط های پرواز رقابتی به شهرهای بزرگ جهان، ما راهنمای سفر و راهنمایی هایی را برای اطلاع رسانی از سفر خود به بغداد ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه چیزهایی که در سفر بعدی شما وجود دارد، به ادامه مطلب بروید و بر روی سالوا سفر حساب کنید تا بهترین پیشنهادات برای همه نیازهای رزرو خود را پیدا کنید.

 

نکاتی درباره چگونگی رزرو ارزان پروازها بغداد

رزرو پرواز بغداد عراق خود را حداقل 21 روز قبل برای پیدا کردن ارزان ترین معامله بغداد.
سفر به بغداد عراق در روزهای هفته برای جلوگیری از هزینه اضافی در تعطیلات آخر هفته.
رزرو پرواز بغداد قبل یا بعد از تعطیلات مهم، از پرواز در ترافیک سنگین اجتناب کنید.
از سالوا سفر استفاده کنید تا همه گزینه های ممکن را در فرودگاه های نزدیک پیدا کنید تا کمترین هزینه را برای بغداد پیدا کنید.
تاریخ سفر انعطاف پذیر را برای یافتن بهترین پیشنهاد پرواز بغداد بررسی کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پراگ کشور چک

 

ثبت نام برای تهیه بلیط هواپیما از تهران به بغداد عراق

دریافت معاملات منحصر به فرد در پروازهای ارزان قیمت به بغداد ارسال درست به صندوق پستی خود را! خبرنامه سالوا سفر شما را بهترین معاملات سفر، اخبار و راهنمایی برای کمک به برنامه ریزی سفر به مقصد بالا در سراسر جهان برای کمتر است. با سالوا سفر، شما هرگز معامله دیگری را از دست نخواهید داد.

 

آیا شما به دنبال پروازهای ارزان قیمت از بغداد به مقصد رویای شما هستید؟ در اینجا فرصتی است برای لذت بردن از صرفه جویی های باور نکردنی در پرواز از بغداد. سالوا سفر در حال ارائه تخفیف عمده در بلیط پرواز است. چه زمان بهتر برای رزرو بلیط بازگشت خود را عجله کن، کتاب بلیط پرواز و گرفتن تخفیف حق دور!

 

 

گذراندن تعطیلات در بغداد عراق

آیا شما برای تعطیلات بعدی خود در بغداد تصمیم گرفته اید، اما پرواز خود را رزرو نکرده اید؟ هیچ چیز ساده ای نمی تواند باشد. با تشکر از مقایسه پرواز ما، پیدا کردن بلیط خود را بغداد بازی کودک است. فقط شهر خروج خود را وارد کنید و سپس به عنوان شهر ورودی خود به بغداد وارد شوید. سپس تاریخ انتخاب خود را انتخاب کنید و در عرض چند ثانیه شما با ارزان ترین موجود در بازار ارائه شده است. برای آماده شدن برای سفر به بغداد، شما در اختیار شما قرار می گیرید که راهنمای بهترین زمان برای بازدید از بغداد را در اختیار شما قرار می دهد، به نظر نمی رسد که از دست رفته باشد و فعالیت های دیگر برای اقامت خود در بغداد یک فراموش نشدنی است. بنابراین پیش بروید، پرواز بغداد عراق خود را به بغداد پیدا کنید و با توصیه ای از سالوا سفر این مقصد را پیدا کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بایریکی جمهوری کیریباتی

 

 

چه پرواز های تخفیف داری از بغداد صورت میگیرد؟

برای پیدا کردن یک پرواز ارزان به بغداد، سالوا سفر به شما این امکان را می دهد تا همه پروازها را به بغداد در طی 12 ماه گذشته مقایسه کنید. مشاوره تاریخچه قیمت ها به شما این امکان را می دهد تا بهترین زمان برای سفر به بغداد برای ارزان ترین قیمت را تعیین کنید. شما می توانید یک ماه را انتخاب کنید تا قیمت های روزانه روزانه داشته باشید. ما به شما این اطلاعات را از پروازهای ارزان بغداد ارائه می دهیم که از چهار فرودگاه بزرگ انگلیسی، هیترو، گاتویک، منچستر و استنسد خارج می شوند.

 

 

سایت فروش بلیط هوایی ارزان به بغداد (سالوا سفر)

در سالوا سفر ما دسترسی به طیف گسترده ای از پروازهای هوایی به بغداد از بریتانیا با قیمت های عالی. با یکی از مشاوران متخصص خود برای مشاوره در مورد بلیط هواپیما با بهترین خطوط هوایی با ارزان ترین قیمت صحبت کنید یا از پیشنهادات بلیط بغداد در لندن در دسترس باشید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بابلسر

بلیط هوا به بغداد قیمت نمایش داده شده براساس کمترین قیمت حاصل از جستجو از طریق موتور جستجوی بلیط هواپیما ماست. با توجه به اینکه قیمت ها می توانند نوسان کنند، هیچ تضمینی وجود ندارد که یک بلیط در قیمت اعلام شده موجود باشد. اگر کرایه اعلام شده دیگر در دسترس نباشد، ما ارزانترین جایگزین را پیشنهاد خواهیم کرد.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

نقد و بررسی اطلاعات مسیر پروازی به بغداد عراق

اربیل، عراق 207 مایل از بغداد است
7 بار هفتگی از اربیل، عراق به بغداد وجود دارد
امروزه پروازهای بدون توقف از اربیل، عراق و بغداد آغاز می شود
هواپیماهای عراقی بدون توقف ترین پروازهای بین اربیل، عراق و بغداد را انجام می دهند
دوحه، قطر – فرودگاه بین المللی حمد از محبوب ترین پروازهای برای اربیل، عراق و بغداد است.

در پرواز اطلاعات
میانگین زمان پرواز پرواز مستقیم از اربیل، عراق به بغداد 1 ساعت و 0 دقیقه است
اکثر پروازهای مستقیم ساعت حدود 14:00 AST است
پرواز 942 هواپیمایی عراقی، اولین پرواز امروز از اربیل، عراق به بغداد است
پرواز هواپیماهای عراقی 908 آخرین پرواز امروز از اربیل، عراق به بغداد

اطلاعات ورود
بغداد 11 مایل از فرودگاه المثنا (بغداد، عراق) است.
فرودگاه المثنا (بغداد، عراق)
در حال حاضر، 22 خطوط هوایی از فرودگاه الموتانا فعالیت می کنند.
فرودگاه المثانا پروازهای بدون توقف به 29 شهر را ارائه می دهد.
هر هفته حداقل 39 پرواز داخلی و 179 پرواز بین المللی از فرودگاه المثانا خارج می شود.