Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما چارتری تهران به بم

بلیط هواپیما چارتری تهران به بم
میانگین 4.5 - امتیاز ها 17
بلیط هواپیما لحظه آخری بم

بلیط هواپیما لحظه آخری بم

 

 • بلیط هواپیما بم در تاریخ 24 تیرماه به صورت سیستمی با هواپیمایی ماهان ایر در ساعت 09:30 عصر به مبلغ 312.000 تومان (سیصد و دوازده هزار تومان) می باشد.
 • هزینه بلیط تهران به بم ارزان ترین نرخ هفته برای تاریخ سوم تیر به صورت چارتری با هواپیمایی کیش ایر در ساعت 16:20 به مبلغ 302.000 تومان (سیصد و دوازده هزار تومان) است.
 • قیمت  بلیط تهران به بم در تاریخ هشتم تیر ماه به صورت هوایی چارتری با هواپیمایی سپهران در ساعت 20:30 به مبلغ 306.800 تومان (سیصد و شش هزار و هشتصد تومان) می باشد.
 • نرخ پرواز ارزان تخفیف خورده تهران به بم برای تاریخ سیزدهم تیر به صورت سیستمی قیمت مشخص با هواپیمایی اترک ایرلاین در ساعت 09:10 صبح به مبلغ 372.600 تومان (سیصد و هفتاد و دو هزار و ششصد تومان) است.
مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری آنکارا

 

 1. رزرو آنلاین پرواز تهران به بم برای روز یکم مرداد به صورت سیستمی با هواپیمایی ایران ایر در ساعت 14:30 بعد از ظهر به مبلغ 311.600 تومان (سیصد و یازده هزار و ششصد تومان) می باشد.
 2. قیمت خرید اینترنتی بلیط تهران به بم روز نهم شهریور پرواز سیستمی با هواپیمایی آتا ایرلاین در ساعت 08:10 صبح به مبلغ 290.400 تومان (دویست و نود هزار و چهارصد تومان) می باشد.

 

 • نرخ فروش اینترنتی بلیط ارزان تهران به بم برای تاریخ هفتم مرداد ماه به صورت سیستمی با هواپیمایی ماهان در ساعت ۰۸:۴۵ به مبلغ ۲۸۳۰۰۰ تومان (دویست و هشتاد و سه هزار تومان) است.
 • ارزان ترین قیمت خرید آنلاین بلیط تهران به بم برای تاریخ دوم تیرماه به صورت سیستمی با هواپیمایی ماهان در ساعت ۰۸:۴۰ به مبلغ ۲۸۳۰۰۰ تومان (دویست و هشتاد و سه هزار تومان) است.
 • قیمت رزرو آنلاین بلیط یک طرفه تهران به بم برای تاریخ 4 خرداد به صورت سیستمی با هواپیمایی ماهان در ساعت ۰۸:۴۵ به مبلغ ۲۸۳۰۰۰ تومان (دویست و هشتاد و سه هزار تومان) است.
مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پاراماریبو کشور سورینام (تخفیف خورده)

 

بلیط چارتری تهران بم

بلیط چارتری تهران بم

 

خرید اینترنتی پروازهای ارزان تهران – بم با موتور جستجوی پرواز سالوا سفر در کمتر از چند دقیقه، مقایسه تمام فیلتر های موجود برای پروازهای مستقیم به ب، جستجو و یافتن بهترین قیمت ها و کیفیت برای پروازهای تهران به بم. پرواز ارزان خود را به بم در میان بسیاری از آژانس های مسافرتی آنلاین، خطوط هوایی و همچنین کم هزینه حمل و نقل جستجو کنید.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

جاذبه های توریستی شهر بم کرمان
 • شهر گلی یم باستانی باستانی در جاده ابریشم
 • بزرگترین قلعه گل جهان در بم
 • سایت تراژیک بم زلزله سال 2003
 • شهر بم به دوره ساسانیان باز می گردد
 • شهر بم اکنون به آرامی بازسازی شده است
 • بم واقع در جنوب شرقی ایران، 200 کیلومتری جنوب کرمان
 • این شهر در 1000 متر بالاتر از سطح دریا قرار دارد.

راهنمای مسافرت به بم

شهر کویری بم واقع در حومه ای از کویر دشت و لووت در حدود 200 کیلومتری جنوب کرمان یکی از معجزات جهان باستان و جاذبه توریستی مهم تا زلزله 1382 بود که بسیاری از سنگ آهک را تخریب کرد سازه های ارتفاعات وادی و همچنین شهر مدرن بم همچنان وجود دارد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما تهران به بلموپان بلیز

 

پرواز ارزان لحظه آخری بم

پرواز ارزان لحظه آخری بم

 

دانستن تاریخ شهر بم قبل از خرید بلیط هواپیما

قدمت شهر بم به حداقل دوره ساسانی قرن سوم سده و احتمالا در قرن سوم پیش از میلاد مسیح، این شهر، در دوره صفویه (1722-1502) ساخته شده بود و از آجرهای گلدار و رس، تقویت شده با کف دست ساخته شده بود تنه و کاه شهر، هرچند در چنین ناحیهای خشک قرار دارد، دارای آبهای زیرزمینی است که امکان کشت گسترده، از جمله خرما و مرکبات را فراهم می کند.

شهر با شکوه و قلعه دیوار آن، ارگ بم یکی از مراکز مهم در مسیر تجارت جاده ابریشم میان آسیا و اروپا بود. در شهر پانزدهم این شهر بین 9000 تا 13000 نفر جمعیت داشت، 38 برج با محافظین دیوارهای چشمگیر و یک معبد آتش زرتشتی معروف بود. قبل از زمین لرزه عظیم (6.5 در مقیاس ریشتر)، خانه های کلبه گلدان، مدارس، مساجد و حمام ها به همان اندازه که برای قرن ها ساخته شده بودند ایستادند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به برازاویل کنگو

بم، به عنوان یک شهر زندگی، در اوایل قرن هجدهم با حمله به افغانها شروع به کاهش کرد و حدود 150 سال پیش از آن رها شد و به عنوان یک ارتش ارتشی به سر می برد تا زمانی که کارهای بازسازی در دهه 1950 آغاز شد.

کارهای ترمیم دوباره نه تنها برای قلعه باستانی بلکه برای شهر جدید که در اطراف آن رشد کرده است.

 

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

سفر به بم

وقتی سخن از بلیط هواپیما سیستمی تهران به بم به میان می‌ آید ناخودآگاه ارگ دیدنی شهر بم در ذهن همه ما نقش می بندد و تداعی عالی را به نمایش می‌گذارد. بلیط هواپیما لحظه آخری بم اثر هنری باشکوهی است، وصف ناشدنی و باعث غرور مردم ایران زمین است چرا که به خاطر این اثر، پرواز چارتر مستقیم تهران به بم تنها شهر ثبت شده در میراث جهانی یونسکو می‌باشد. دروازه شرق بسیار کهن‌ سال و با قدمت ایران، شهر بم است که در بافت قدیمی خود تمدن و فرهنگ دو هزار ساله این مرز و بوم را هنرمندانه به معرض دید جهانیان خواهد گذاشت.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به آباده

شهر زیبای بم در استان کرمان در فاصله 1264 کیلومتری شهر تهران و در جنوب‌ شرقی استان کرمان واقع شده است و رابط بین نواحی شرقی، مرکزی و غربی ایران می باشد. بلیط هواپیما ارزان قیمت تهران به بم بسیار زیبا با پارک هایی وسیع و روستاهایی پرنعمت، مکانی دیدنی و فوق العاده برای ییلاق افراد مناطق مرغک و کوه شیر که در ارتفاعات دهبکری هستند محسوب می‌ شده است و این مناطق دارای جنگل‌ های پسته وحشی، بادام وحشی ريا، انجیر دلمو و درختان بنه، کثور، مرکبات، خرما و … هستند.

یکی از افراد مقدسی یکی دیگر از تاریخ‌ نویسان در کتاب خود به نام “احسن التقاسیم” اینگونه می‌ نگارد که بلیط هواپیما شهر بم از تهران چهار دروازه به نام‌های نرماشیر، کوسکان، آسبیکان و کورجین داشته است، طبق گفته وی بیشتر بازارهای بم در خارج از این شهر و تعدادی هم در داخل شهر قرار داشتند.

پرواز ارزان لحظه آخری بم

پرواز ارزان لحظه آخری بم

 

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری آلماتی قزاقستان

 

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بم

خرید اینترنتی بلیط هواپیما بم

 

مکان‌‌های دیدنی بم

شهر زیبای بم در استان کرمان به قدمت و اصالت کهن خود معروف است و با تاریخ بسیار کهن‌ سال و دیرین خود هفتاد و چهار اثر تاریخی ثبت شده دارد. نام بلیط لحظه آخری بم نه تنها در ایران بلکه در کل دنیا و در یونسکو به عنوان یکی از برترین و مشهورترین شهرها است. ارگ بم، بزرگترین بنای خشتی و مهمترین مکان دیدنی این شهر سخن‌های بسیاری از قرن‌ های گذشته خود و شهر بم دارد.

  تل آتشین دارستان بم
  منطقه حفاظت شده کوه شیر بم
  تپه‌های تاریخی بیدرون بم
  مسجد وكيل بم
  آبشار باغ چمک بم
  قیصریه زرتشتیان بم
  قلعه دختر بم
  روستای طاغوک بم

 

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بایریکی جمهوری کیریباتی

  خرید اینترنتی بلیط هواپیما به شهر بم

برای مشاهده از آخرین وضعیت بلیط هواپیما لحظه آخری بم، در قسمت جستجوی پرواز در سمت راست بالای سایت سالوا سفر، ابتدا لازم است نوع بلیط خود (بلیط رفت و برگشت، بلیط رفت سیستمی یا چارتری) را انتخاب نمایید و سپس شهر مبداء، شهر مقصد، تاریخ سفر، کلاس پروازی، تعداد مسافران و … را معیین کنید؛ با کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز، لیست پروازهای ارزان قیمت و تخفیف خورده بم نمایش داده می‌شود. برای انتخاب شهر مبداء و مقصد، سه حرف فارسی یا انگلیسی را تایپ نمایید تا لیست شهرها نمایش داده شود و سپس مسیر خود را انتخاب نمایید.

  نحوه رزرو آنلاین بلیط هواپیما تهران به شهر بم

با توجه به مرحله قبلی در نتایج جستجو پدیدار شده بر اساس شرایط انتخابی شما، لیست بلیط‌ های چارتری و سیستمی بم از ارزان قیمت‌ ترین پروازی نمایش داده شده است و شما قادر هستید اطلاعات دقیق تر هریک از پرواز ها را که شامل ایرلاین، تاریخ و شماره پرواز، ساعت حرکت و ورود، مدت زمان پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را ملاحضه کنید؛ همچنین می توانید در بخش «دیدن جزئیات پرواز به بم» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه‌ها و نوع ایرلاین ارائه شده است. با کلیک کردن دکمه رزرو و تایید پرواز موردنظر، به گام بعدی ثبت مسافران منتقل خواهید شد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما چارتری بوتان تیمفو

اگر چنانچه که به دنبال بلیط ارزان قیمت بم هستید و یا دلتان می‌خواهد با ایرلاین خاصی و یا ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست بالای سایت سالوا سفر به راحتی می‌توانید نتایج جستجو را بر اساس تعداد توقف‌ها، خطوط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه‌ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می‌توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.

برخی از ویژگی‌ های جدید در هنگام خرید بلیط بم در سالوا سفر

 

  امکان خرید اینترنتی خدمات سفارشی به همراه بلیط بم

به همراه بلیط هواپیما تهران به بم می‌توانید خدماتی مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و … را خریداری نمایید.

  اسامی فرودگاه‌ های شهر بم

لیست کاملی از فرودگاه‌ های بم در سمت راست بالای سایت به همراه اطلاعات بلیط قابل رزرو نمایش داده خواهد شد، در صورتی که برای سفر به بم، فرودگاه برای شما مهم است می‌توانید با استفاده از فیلترینگ، فرودگاه مدنظر خود را انتخاب نمایید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بندر لنگه

  بلیط ارزان چارتری تهران به بم

قیمت روز بلیط هواپیما لحظه آخری و چارتری به صورت آنلاین با توجه به تاریخ و ساعت پروازی به صورت لحظه‌ ای تغییر خواهد کرد. لیست پروازهای سالوا سفر به ترتیب از بلیط ارزان قیمت و دم پروازی به صورت صعودی نمایش داده می‌شود.

  امکان رزرو سریع بلیط هواپیما از معتبرترین ایرلاین‌ های کشور

اگر قصد دارید بلیط هواپیما تهران به بم را تهیه کنید، حتما از هواپیمایی خاصی خریداری نمایید، با استفاده از گزینه فیلتر کردن ایرلاین در سیستم تعبیه شده در سایت، ایرلاین مدنظر خود را انتخاب کنید.

رزرو آنلاین بلیط هواپیما