Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما تهران به بلموپان بلیز

بلیط هواپیما تهران به بلموپان بلیز
میانگین 4.3 - امتیاز ها 39

دانستنی های رزرو بلیط هواپیما چارتری تهران به بلموپان بلیز

سالوا سفر یک شرکت هواپیمایی برای بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بلموپان بلیز است که یکی از بزرگترین خطوط هوایی در کشور است و پروازهای بین تهران و بلموپان را انجام می دهد. آژانس هواپیمایی سالوا سفر به مقاصد بسیاری از جمله شهر بلیز، کوروزال، سن پدرو، کی کاکلر، سن منگاریو، بلموپن، کانکون، سن پدرو سولا، روتان، فلورس، مریادا، گواتمالا، تگیسیگالپا پرواز چارتری مستقیم دارد.

 

شرکت هواپیمایی ماهان ایر تورها و بلیط های بسیاری را از تهران به بلموپان بلیز جمله قشم ایر، کیش ایر، ماهان ایر، سپهران ایر، آتا ایرلاین، هما ایر و … اجرا می کند. از شهر تهران به بلموپان بلیز تنها به طور همزمان سه بار در هفته پرواز دارد و برنامه ای برای چارتر کنندگان ای مسیر پروازی خواهد بود. هواپیمایی ماهان ایر انتظار می رود که تا شهریور پروازهای 5 بار در هفته ارائه دهد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما چارتری بندر چابهار

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

معرفی شرکت های هواپیمایی پرواز تهران به بلموپان بلیز

مسیر تهران به بلموپان بلیز دارای 11 پرواز در ماه است که روز های، شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و جمعه است. این هواپیما برای 3 تا 14 مسافر سازمان دهی شده است. سالوا سفر یک برنامه جایگزینی و برنامه توسعه با بیش از 16 ایرلاین به مقصد بلموپان بلیز را در اختیار دارد. در حال حاضر بیش از 300 کارمند را استخدام می کنیم و بیش از 200 پرواز روزانه را انجام می دهیم.

هواپیمایی ماهان ایر برای پرواز بلموپان بلیز تنها شرکت هواپیمایی است که به طور روزانه به شهرهای بزرگ یوکاتان می پیوندد. در گواتمالا هواپیمای ایران ایر به گواتمالا، پایتخت اقتصادی، دولتی و فرهنگی گواتمالا و بزرگترین شهر آمریکای مرکزی پرواز می کند. بلیط لحظه آخری بلموپان بلیز همچنین به فلورس پرواز می کند، محل اصلی سایت بزرگ مایا تیکال است. در ایران، هواپیمای قشم ایر به بلموپان بلیز، بزرگترین جزایر خلیج شناخته شده برای غواصی آن، سن پدرو  و اخیرا جزیره کیش، پایتخت بلموپان بلیز، پرواز می کند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بیروت کشور لبنان

 

اخبار و دانستنی های شهر بلموپان بلیز

هواپیمایی ایران ایر و هواپیمای آتا ایر در حال حاضر پرواز های مشترک را به بلموپان بلیز ارائه می دهند. مسافران اکنون می توانند به سادگی به آمریکای لاتین و کشور بلیز سفر کنند و از طریق موافقت نامه بین خطوط هوایی ماهان ایر و اترک ایرلاین این بلیط چارتری به مشتریان اجازه می دهد که پروازهای خود را در یک پکیج جداگانه بفروشند و برای اولین بار در ورود به بخش های مختلف برای همه بخش ها دریافت کنند.

 

این پرواز های بلموپان بلیز چارتری مستقیم و لحظه آخری ارزان قیمت شهر بلموپان کشور بلیز هر کسی را از هر یک از 15 مقصد جداگانه من جمله تهران متصل می کند. هواپیمای ایران ایر مسافر را از هر یک از این مکان ها به فرودگاه بین المللی امام خمینی می برد، جایی که شرکت هواپیمایی ماهان ایر آنها را انتخاب می کند و آنها را بدون هیچ مشکلی به مقصد بلموپان بلیز در 75 شهر در آمریکا سفر می کنند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به برن سوئیس

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

تاریخچه شهر بلموپان کشور بلیز بهتر است قبل سفر از تهران بدانیم

معاون شرکت ماهان ایر برای پرواز های تهران به بلموپان بلیز گفت که این خدمات باید برای ما ارزش داشته باشد و مسافران راضی باشند. مسافران و گردشگران تهران به بلموپان آمریکای لاتین به بلیز و ارائه خدمات به مشتریان برای دسترسی به فهرست های رو به رشد مقصد در سراسر منطقه است. رئیس آتا ایرلاین، می گوید که این مشارکت در پرواز های چارتر مستقیم به بلموپان بلیز امکان می دهد تا مشتریان خود را به شبکه گسترده ای از مقصد تهران فرودگاه امام خمینی متصل کند و گزینه های بیشتری را ارائه دهد.

 

شرکت سالوا سفر در بلاروس تقریبا 4 سال فعالیت داشته است. خطوط هوایی بیش از 20 پرواز روزانه با 16 هواپیما به 15 مقصد در بلیز، مکزیک، هندوراس و گواتمالا پرواز می کنند. شرکت هواپیمایی قشم ایر و کیش ایر هر دو شرکت های زیر مجموعه هواپیمایی جمهوری اسلامی هستند که ارائه دهنده خدمات مسافری  به 79 مقصد در 32 کشور آمریکای شمالی، بلموپان بلیز است.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به آپیا

 

 

 

بلیط هواپیما تهران به بلموپان بلیز و تور های تخفیف خورده گروهی

هیئت گردشگری تهران به عنوان بخشی از شرکت میراث فرهنگی ایران برای بیمه نامه مسافرتی ارزان به مبلغ 59، 934 دلار سرمایه گذاری کرده است. این بیمه مسافرتی برای کمک به حوادث احتمالی طوفان و سقوط ایجاد شده که در ماه بهمن سال گذشته بسیاری از مسافران پرواز های هوایی به بلموپان بلیز را راضی کرده بود.

 

 

بررسی اجمالی شهر بلموپان بلیز از دیدگاه مسافران

بیش از یک سال است که سالوا سفر بلیط لحظه آخری هواپیما برای بلموپان بلیز را ارائه می کند و این مشتران گرامی هستند که باعث افتخار ما می باشند. از سبزی های شاداب از جنگل باران تا ماسه های نرم ابریشمی از سواحل کامل، تعطیلات در بلیز احساس کاملا مطلوبی است و این پرسش را مطرح می کند که چرا باید منتظر ماند برای رزرو و خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به بلموپان بلیز؟

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پاریس (تخفیف ویژه 2018)

 

 

تاریخچه کوتاهی درباره بلموپان بلیز

شهر بلموپان واقع در کشور بلیز در حال تبدیل شدن به یکی از سریع ترین مقاصد توریستی جهت تعطیلات تابستانی لذت بخش است. باید بلیط چارتری و لحظه آخری بلموپان بلیز را رزرو کنید یا تور ارزان آن را بخیرتا به آنجا پرواز کنید. این کشور مرکزی آمریکا، که بعدها به عنوان هندوراس بریتانیا نیز شناخته می شود، در کنار کشور گواتمالا واقع شده است و توسط دریای کارائیب زیبا و شفاف احاطه شده است که بازدید از آن خالی از لطف نیست. شهر بلموپان بلیز دومین مقصد گردشگران ایرانی در آمریکای جنوبی است. جای تعجب نیست که بلیز مکان مهمی برای غواصی و موج سواری است. در حالی که اکثر بلزی ها می توانند به سه زبان صحبت کنند: زبان انگلیسی و اسپانیایی.

 

خرید اینترنتی بلیط تهران به بلموپان بلیز از سالوا سفر

آموزش خرید اینترنتی بلیط هواپیما در مقاله قبلی به طور مفصل توضیح داده شد. بلموپان بلیز قطعا یک مکان عالی برای تماشای کوسه نهنگ است. aiv بلیز همچنین دارای بزرگترین ذخایر یوزپلنگ در جهان است: پناهگاه حیات وحش حوضه آبخیز ارومیه. همچنین ممکن است بزرگترین پستانداران منطقه در منطقه و حیوانات ملی کشور را نیز مشاهده کنید. اگر این برای شما کافی نیست، بلیز بهشت ​​آمریکای جنوبی ​​است. بلموپان بلیز نزدیک به 600 گونه پرنده دارد و برای گردشگران ایرانی و افرادی که از سالوا سفر بلیط چارتری به صورت اینترنتی خرید کرده اند بسیار جالب خواهد بود.

مطالب مفید پیشنهادی
آموزش رزرو بلیط هواپیما چارتری لحظه آخری

 

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

سفر به بلموپان بلیز از تهران با هواپیما

شما می توانید به فرودگاه امام خمینی شهر تهران بروید و یک پرواز چارتر مستقیم را به بلموپان بلیز انجام دهید که حدود 4 دقیقه طول خواهد کشید. شما همچنین می توانید بلیط هواپیما بلموپان بلیز را از سایت سالوا سفر به صورت آنلاین خریداری کنید و از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) پرواز کنید، یک فرودگاه کم نظیر در نزدیکی تهران که به تمام نقاط دنیا پرواز های روزانه دارد و مورد تایید مسافران می باشد. همچنین خدمات هوایی از تهران به بلیز وجود که شامل بیمه مسافرتی و بیمه هوایی دارد. پرواز تهران به بلموپان بلیز به طور معمول به مبلغ 2.500.000 است که معمولا مسیر بازگشت کمی ارزان تر می باشد.

 

 

اطلاعات پرواز فرودگاه امام خمینی برای پرواز های بلموپان بلیز

برای خرید اینترنتی بلیط و رزرو پرواز تهران به بلموپان بلیز خود، به کادر آبی رنگ بالای سایت بالا نگاه کرده و تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط هواپیما سیستمی یا چارتری به بلیز خریداری کنید. چنانچه تنها علاقه مند به پروازهای مستقیم تهران به بلموپان دارید، مقصدهای متعدد یا توقف های میان راهی می توانید انتخاب کنید، می توانید نوع پرواز خود را به صورت هوشمند انتخاب کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط ارزان هواپیما تهران به بجنورد

پروازهای ارزان به بلموپان بلیز

فرودگاه بین المللی بلموپان، همچنین به عنوان باند این فرودگاه شناخته شده است، یک فرودگاه کوچک فقط در خارج از شهرستان پایتخت بلیز، بلموپان واقع شده است. این فرودگاه، که در سال 2002 به منظور منظم با هواپیما های بزرگ مانند ایرباس و بوئینگ ایران ایر گسترش یافت، دسترسی آسان به ناحیه توریستی و تمام فرصت های مربوط به محیط زیست گردشگری را فراهم می کند. برای پیدا کردن و مقایسه کردن ارزان ترین پرواز به بلموپان بلیز، به سادگی خروج از شما و تاریخ سفر به جستجوی پرواز سالوا سفر را وارد کنید. اگر تاریخ عزیمت شما انعطاف پذیر باشد، با استفاده از ابزار جستجو در تمام ماه، مقایسه قیمت های بلیط هواپیما را در روزهای مختلف ماه مشاهده کنید.

 

بهترین زمان پرواز و سفر به بلموپان بلیز

پرواز چارتری بلموپان بلیز یک سفر لذت بهش در فصل گرمسیری با باد های موسمی را با دو فصل مجزا تجربه می کند: فصل خشک، که از شهریور ماه می باشد، و یک فصل مرطوب که از مهر تا اسفند است. بهترین زمان برای بازدید از بلموپان بلیز تابستان است که در اوج فصل خشک می باشد هنگامی که درجه حرارت در طول روز به طور متوسط ​​27 درجه سانتیگراد و بارندگی کم است. این نیز زمانی از سال است که قیمت هواپیما و نرخ اقامت در بالاترین میزان خود هستند. اگر شما می خواهید برای جلوگیری از هزینه های بالای بلیط های گران صرفه جویی در هزینه های سفر، زمان خوبی برای بازدید بلموپان بلیز است در طول فصل شانه (فروردین و اردیبهشت). شما معمولا می توانید معاملات خوبی در پرواز و هتل ها را پیدا کنید در این زمان از سال، و آب و هوا است که هنوز هم به اندازه کافی لذت بخش را به لذت بردن از فعالیت در فضای باز مانند کارناوال های موسیقی در شادی بگذرانید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بوجومبورا کشور بوروندی

 

خطوط هوایی که به فرودگاه بلموپان پرواز می کنند

پروازهای مستقیم از تهران به فرودگاه بلموپان وجود دارد. ماهان ایر تنها شرکت هواپیمایی است که به این فرودگاه پرواز می کند، با سرویس های روزانه از شهر بلیز و بلموپان. کیش ایر، خطوط هوایی آتا، خطوط هوایی اترک، هواپیمایی اترک ایرلاین، و سپهران دارای پرواز های ارزان پرواز می باشد. برای لیست کامل شرکت های هواپیمایی که به بلموپان و سایر نقاط در جنوب و غرب بلیز سفر می کنند به سایت سالوا سفر مراجعه نمایید.

 

امکانات فرودگاه بلموپان بلیز و اطلاعات مفید

فرودگاه بلموپان بلیز یک مکان سرپوشیده کوچک با باند های بزرگ است و هیچ پلکان یا جت مسافربری غیر مجازی در این فرودگاه وجود ندارد و خلبان ها مستقيما بر روی باند از پیش تعیین شده خود فرود می آيند. فرودگاه با هیچ خطوط حمل و نقل عمومی خدمت نمی شود و در فرودگاه هیچ میز اجاره اتومبیل وجود ندارد؛ بهترین راه برای رسیدن به مرکز شهر بلیز تاکسی است. بسیاری از هتل ها و مجری های تور نیز حمل و نقل رایگان از فرودگاه را ارائه می دهند. سفر از هکتور سیلوا ادریرپ تا مرکز شهر حدود 10 دقیقه با ماشین یا تاکسی طول می کشد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری باماکو کشور مالی

 

 

فهرست پرواز های ارزان به بلموپان بلیز

  • تهران به بلموپان بلیز هواپیمایی ایران ایر
  • شیراز به بلموپان بلیز هواپیمایی آتا
  • اصفهان به بلموپان بلیز هواپیمایی کیش ایر
  • مشهد به بلموپان بلیز هواپیمایی اترک
  • قشم به بلموپان بلیز هواپیمایی سپهران
  • تبریز به بلموپان بلیز هواپیمایی ماهان ایر