Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

بلیط هواپیما لحظه آخری آنکارا

بلیط هواپیما لحظه آخری آنکارا
میانگین 4.6 - امتیاز ها 58

قیمت بلیط هواپیما چارتری از تهران به آنکارا در تاریخ یازدهم اردیبهشت ماه 97 توسط هواپیمایی ترکیش ایرلاین ساعت 09:30 صبح از فرودگاه امام خمینی برابر 413.800 تومان می باشد. این قیمت برای همین تاریخ است و لذا جهت مشاهده لیست قیمت پرواز های تهران به آنکارا به سایت سالوا سفر مراجعه نمایید. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سفر به کشور ارمنستان به سایت آرمنیک مراجعه نمایید.

 این قیمت ها برای تاریخ ها و ساعت های ذکر شده هستند و به دلیل چارتری هر لحظه قابل تغییر می باشد لذا جهت مشاهده لیست قیمت امروز به لینک زیر مراجعه کنید.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

 

فرودگاه شهر آنکارا ترکیه

نام فرودگاه شهر آنکارا اسن بوگا می باشد که به اسم فرودگاه آنکارا شناخته می شود و از شهر آنکارا 28 کیلومتر فاصله دارد. شهر آنکارا پایتخت کشور ترکیه است همچنین دومین شهر بزرگ ترکیه پس از شهر استانبول محسوب می شود. این شهر از نظر گردشگری و سیاسی برای ترکیه حائز اهمیت است و همه ساله میلیون ها مسافر جهت کار،تفریح و بازدید از دیدنی های این شهر به آنکارا سفر می کنند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما چارتری بندر چابهار

 

در نتیجه، آنکارا یک شهر مهم است که از زمانی که این شهر به عنوان مقر اصلی عملیات مصطفی کمال آتاتورک کار می کرد، نماد جنگ است. آنکارا یکی از بزرگترین شهرهای ترکیه است و برای دانشگاه های مشهور مانند فنی خاورمیانه مشهور است

 

تاریخچه شهر آنکارا برای رزرو بلیط

جوان، مدرن و بسیار جهانگردان، آنکارا یک شهر ارزشمند است. در حالی که معماری عثمانی و جذابیت دنیای قدیمی استانبول فاقد آن است، آنکارا هنوز هم برای بازدیدکنندگان خود سرگرم کننده است. شما می توانید چای ترکیه را در سه ماهه ی تاریخی یولوس، حزب با دانش آموزان در بقراط غذا بخورید یا با کیک بالایی جامعه ترکیه در رستوران های شیک خیابان فیلیستین بخورید. موزه های جالب، مساجد زیبا و قلعه قرون وسطایی احاطه شده توسط فروشگاه های عتیقه و فرش وجود دارد.

این طعم و مزه واقعی ترکیه است و با یک موقعیت جالب استراتژیک در وسط کشور، این مبنای عالی برای بیرون آمدن و کشف همه چیز است که کشور باید ارائه دهد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان

 

بلیط لحظه آخری آنکارا

بلیط لحظه آخری آنکارا

 

پرواز های فرودگاه آنکارا

فرودگاه بین المللی آنکارا بلیط لحظه آخری ارزان قیمت با مایل در خارج از شهر است. این فرودگاه در سال 2007 با افتتاح یک ساختمان ترمینال جدید و ارتقاء کامل جاده ای که به آنکارا منتهی می شود، ارتقا یافت. این فرودگاه یکی از معدود فرودگاه هایی است که از سوی ناسا انتخاب شده است. وایفای در تمام هزینه های فرودگاه در دسترس است، اگر چه اگر شما در یکی از دو سالن رزرو قرار دهید، رایگان است.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

خطوط هوایی که به آنکارا پرواز می کنند

هواپیمایی ترکیه در حال حاضر تنها بلیط چارتری مستقیم به آنکارا از تهران پرواز می کند. لوفت هانزا، خطوط هوایی پگاسوس، ایران ایر و قشم ایر پروازهای غیرمستقیم ارائه می دهند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بیرجند 2018

بلیط لحظه آخری آنکارا

شماره پرواز 442 از فرودگاه تا مرکز شهر است و هزینه بلیط سه صد هزار تومان است. پرواز ها 24 ساعته در خارج از کشور داخلی و بین المللی در دسترس هستند. سرویس رزرو آنلاین بلیط آنکارا به مرکز شهر نیز وجود دارد، اگرچه شاتل معروف هاواس در سپتامبر 2014 به علت اختلاف قراردادی متوقف شد.

 

بلیط چارتری تهران به آنکارا

بلیط چارتری تهران به آنکارا

 

جستجوی ارزان ترین بلیط هواپیما به آنکارا

سالوا سفر آسان برای پیدا کردن پروازهای مناسب به آنکارا است. تاریخی را که می خواهید سفر کنید و نزدیکترین فرودگاه را وارد کنید وارد کنید و وب را برای پیدا کردن آنچه که در دسترس است جستجو می کنیم. اگر مطمئن نیستید وقتی میخواهید بروید، میتوانید جستجوهای «کل ماه» و «کل سال» را برای مقایسه قیمت های پرواز آنکارا در تعدادی از تاریخها انجام دهید. شما فقط می توانید بریتانیا را برای فرودگاه خروج خود وارد کنید و ما دریابیم که کدام فرودگاه در بریتانیا ارزان ترین پرواز است.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بانکوک تایلند

صفحه نتایج ما آسان است برای استفاده. شما می توانید قیمت ها را در یک نگاه مشاهده کنید و از فیلتر های ما استفاده کنید تا پرواز های مقایسه آسان تر شود. انتخاب کنید که چه تعداد توقفی که می خواهید انجام دهید، چه زمانی می خواهید از آن خارج شوید، و حتی چه هواپیمایی شما را در جستجو قرار دهد.

هنگامی که پرواز کامل را پیدا کرده اید، ما شما را به مقصد خطوط هوایی یا سایت رزرو می کنیم تا صندلی خود را رزرو کنید. هزینه های اضافی وجود ندارد: جستجو با سالوا سفر کاملا رایگان است.

 

نکات مهم قبل پرواز به آنکارا

وقتی که پرواز از طریق سایت ما به آنکارا پیشنهاد می شود، چرا موتور فیلتر موتور را اصلاح نمی کنید، و شما خواهید دید که پیشنهادات پرواز به آنکارا متفاوت است. انعطاف پذیر می تواند تمام تفاوت ها را داشته باشد – اکنون صرفه جویی کنید!

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بندر ماهشهر

چرا با استفاده از موتور جستجوی پرواز ما صرفه جویی نمی شود … به سادگی مقایسه کنید با پرواز به آنکارا از خطوط هوایی مورد علاقه خود را، و همچنین بسیاری از پیشنهادات همان شرکت هواپیمایی.

 

سایت فروش بلیط آنکارا

سایت فروش بلیط آنکارا

 

نکات مهم برای پیدا کردن پروازهای ارزان به آنکارا

در حال جستجو برای بلیط ارزان به آنکارا هستید؟ 25٪ از کاربران ما بلیط های دور سفر را به آنکارا برای قیمت های زیر و یا کمتر: از تهران دویست هزار تومان، از مشهد سی صد هزار تومان و از شیراز صد هزار تومان می یابند. رزرو پرواز باید حداقل 4 هفته قبل از خروج به منظور دستیابی به قیمت زیر قیمت متوسط باشد. توضیحات بالا به عنوان مثال فصل زمستان، بهمن و اسفند در نظر گرفته می شود. ارزان ترین ماه برای پرواز به آنکارا بهمن ماه است. فرودگاه های بین المللی خروج خود را وارد کنید و تاریخ سفر را به فرم جستجو در سایت سالوا سفر وارد کنید تا آخرین پروازهای پرواز آنکارا به صورت لحظه آخری و چارتری را باز کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری آسونسیون پاراگوئه

 

 

بلیط تخفیف خورده تهران به آنکارا

ارزان ترین بلیط هواپیما به آنکارا از شهر تهران در 72 ساعت گذشته 627 دلار در مسیر مسیر نیوآرک به آنکارا اسنوبا بود. محبوب ترین مسیر سان فرانسیسکو به آنکارا  و ارزان ترین بلیط موجود در این مسیر در 72 ساعت گذشته سی صد و نه هزار تومان بود.

 

ارز مسافرتی برای پرواز به آنکارا ترکیه

هنگامی که شما نیاز به پیدا کردن ارز مسافرتی برای پروازهای ارزان قیمت به آنکارا برای استقرار بودجه تعطیلات خود را، شما مجبور به نگاه کردن به جای خرید بلیط چاپی نیست. شما می توانید گزینه های کم هزینه در بلیط بین المللی بلیط هواپیما برای کمک به شما بیشتر از بودجه تعطیلات خود را مشاهده کنید.

 

پرواز ارزان قیمت آنکارا ترکیه

پرواز ارزان قیمت آنکارا ترکیه

 

راحت ترین راه پیدا کردن پرواز چارتری آنکارا

به جای صرف وقت خود برای برنامه ریزی بخش های سرگرم کننده تعطیلات خود، می توانید ساعت ها وقت بگذرانید تا پرواز های ارزان قیمت را به آنکارا بیابید؛ با این حال، اگر شما لیست پرواز سایت سالوا سفر را چک کنید، می توانید برخی از زمان و پول خود را صرفه جویی کنید. مهم نیست که شما در حال برنامه ریزی برای ترک در تعطیلات هستید، معاملات فوق العاده ای را در باره بلیط هواپیمایی که برای برنامه شما مناسب است، پیدا کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پارس آباد چارتری (تخفیف خورده)

 

خرید اینترنتی بلیط آفری آنکارا از تهران

شما مجبور نیستید برای صرفه جویی در پول در پرواز لحظه آخری آنکارا صرف نظر کنید. شما همچنین می توانید معاملات بزرگ در اتاق های هتل و ماشین اجاره پیدا کنید. این کار نه تنها برنامه ریزی تعطیلات شما را آسان تر می کند، بلکه باعث می شود که بودجه ای که برای تعطیلات خارجی خود تعیین می کنید بسیار ساده تر باشد. اگر شما به یک اتاق هتل یا ماشین اجاره نیاز ندارید، هنوز می توانید از یک معامله بسته استفاده کنید که شامل مواردی است که شما نیاز دارید هنگام رسیدن به مقصد خود. شما می توانید یک پرواز و اتاق هتل یا یک پرواز و یک ماشین اجاره را انتخاب کنید. البته اگر بتوانید بسته  پروازی را که دارای اتاق هتل و یک ماشین اجاره ای است را انتخاب کنید، بیشترین پول را می توانید ذخیره کنید.

 

رزرو آنلاین بلیط آنکارا

رزرو آنلاین بلیط آنکارا

 

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بلفاست ایرلند شمالی

تعطیلات باور نکردنی در آنکارا

هنگامی که شما پروازهای ارزان به آنکارا و رزرو آنلاین دیگر مورد توجه قرار گرفته است می توانید یک تعطیلات به یاد ماندنی و باور نکردنی را در پایتخت ترکیه بگذرانید، می توانید برنامه ریزی فعالیت هایی را که می خواهید انجام دهید در حالی که در تعطیلات هستید آغاز کنید. پس اندازهایی که در سالوا سفر پیدا می کنید به شما در فعالیت های تعطیلات جالب تر کمک می کنند.

تهیه بلیط برای آنکارا

آنکارا پایتخت ترکیه است و این بزرگترین شهر بزرگ در قلب کشور دومین شهر بزرگ خود در استانبول است. نشانه های فرهنگی و تاریخی منحصر به فرد آن را انتخاب های الهام بخش برای تعطیلات می دانند و به لطف بسیاری از دیپلمات های خارجی و دانشجویان بین المللی در این شهر، خدمات و کالا هایی را که در سایر نقاط کشور به آسانی قابل دسترس نیستند، پیدا خواهید کرد.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری امبابان سوازیلند

 

فرهنگ مردم آنکارا

این شهر خود را در مرکز جنگ ترکیه برای استقلال یافت، زمانی که فرمانده نظامی کمال آتاتورک آن را پایه گذاری کرد. آنی کبیر، مقبره این قهرمان ملی و نخستین رئیس جمهور ترکیه، توقف مهمی برای بازدیدکنندگان امروز است. در حقیقت به حیاط چشمگیر و خود آنیتکابیر، اطمینان حاصل کنید که شمشیری از رفیق و دوست در فرهنگ مردم آنکارا، ژنرال ایسمت در ستون غربی آتاتورک ببینید.

 

جاذبه های گردشگری آنکارا ترکیه

این شهر یک بار کمی بیشتر از یک روستایی بود که در اطراف قلعه یا قلعه خود رشد کرده بود، جایی که معامله گران پارچه و فرش را از موی بز و نرم محلی به فروش می رساندند. بز قارچ اسم آن را از شهر گرفته، و هنوز هم می توانید از قلعه تپه ای تقویت شده و قلعه آنکارا استفاده کنید. دیوارهای بیرونی آن از سال 1354 ساخته شده است و توسط امپراتور بیزانس مایکل دو ساخته شده است و معامله گران هنوز هم فرش و کالاهای چرمی با کیفیت خوب را در بازار پوشش می دهند.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بابلسر

 

حضور جدی دیپلماتیک و تعداد زیادی از دانش آموزان در شهر به این معنی است که سرگرمی، شب زنده داری و فعالیت های دیگر برای تجدید نظر در همه سنین وجود دارد، و این شهر دوستانه نیز در سفر به کاپادوکیا یا کنیا بسیار دشوار است.

 

بلیط دقیقه 90 آنکارا

بلیط دقیقه 90 آنکارا

 

 

بهترین زمان برای پرواز به آنکارا

آنکارا در مرکز دشتی در مرکز کشور قرار دارد و تابستان های گرم و مرطوب دارد و زمستان سرد و اغلب برفی است. فصل خشک – از ژوئن تا اکتبر بهترین زمان برای بازدید می باشد، اما از آوریل تا می سال نیز خوب است و شرایط مرطوب تر از ماه های پیک می باشد.

ارزان ترین زمان برای بازدید از ماه نوامبر تا مارس، اما اغلب سرد و برف است. به استثنای مواردی که از شرایط زمستانی لذت می برید ممکن است بهتر از ماه آوریل تا ژوئن یا اکتبر تا نوامبر برای بازدید بازدید کنید. قیمت پرواز پایین تر از اوج دوره ژوئن تا سپتامبر است و خفیف و دلپذیر است.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بلفاست ایرلند شمالی

 

 

آیا آنکارا ویزا دارد؟

با استفاده از بسیاری از خدمات بدون ویزا برای سفر به آنکارا، این شهر بسیار آسان است. Fares ارزان هستند و اتوبوس ها تمام قسمت های شهر و نیز مکان های مورد علاقه آن مانند کنیا را پوشش می دهد. یک سیستم مترو یا مترو خوب وجود دارد که دارای چهار خط است و قسمت مرکزی شهر را پوشش می دهد و همچنین راه آهن سبک ای است که در حومه و بخش بیرونی آنکارا خدمت می کند. شما همچنین می توانید پرواز ایران ایر یا قشم ایر را از چندین محل انتخاب کنید و تاکسی های مجاز به راحتی در دسترس قرار می گیرند. شما هواپیمای مورد نظر را به راحتی در ایستگاه اصلی و مکان های شلوغ مانند بازارهای محلی پیدا خواهید کرد.

 

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اصفهان

موتور جستجوی هوشمند پرواز ترکیه آنکارا

یافتن پروازهای ارزان قیمت از آنکارا با اسکای کانن آسان تر نمی شود، رزرو پرواز خود را از آنکارا به تهران با سالوا سفر ساده، سریع و بهترین استفاده از همه است!

آنکارا را در لیست پروازی خود انتخاب کنید و همه جا را انتخاب کنید که لیستی از کشورها، خطوط هوایی و قیمت ها را به طور مستقیم و غیر مستقیم به شما نشان می دهد که شما می توانید از آنکارا اسنوبا سفر کنید. به.

حتی بهتر است اگر با تاریخ هایتان انعطاف پذیر باشید، سالوا سفر قادر به نشان دادن ارزانترین زمان برای پرواز از آنکارا اسنوبا خواهد بود.

نیاز دارید که هتل را برای اقامت خود رزرو کنید؟ برای بهترین هتل های اقامتی در آنکارا نگاهی به اسکای کانر هتل ها. سالوا تراول جستجوگر بهترین تامین کنندگان هتل است تا بهترین معاملات را به شما ارائه دهد.

اگر قیمت فوق العاده ای را در پروازهای خود از آنکارا اسنوبا پیدا کرده اید، سپس سایت ما را نشانه گذاری کرده و به جستجوی و رزرو رایگان صدها هواپیمایی و هزاران مقصد در سراسر جهان می پردازید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما پارس آباد چارتری (تخفیف خورده)

 

اطلاعات پرواز تهران به آنکارا

اطلاعات پرواز تهران به آنکارا

 

پروازهای سیستمی به آنکارا

این زمانی است که شما را به ابرهای رویایی می اندازید، و در یک زیستگاه منحصر به فرد لمس کنید. شما یک اشتیاق جدی برای سفر دارید، اما بیشتر از آنچه که در شهر بعدی اتفاق می افتد بیشتر می خواهید. شما باید فراتر از یک سفر روزانه بروید ما برای شما با پرواز به آنکارا هستیم! با تشکر از بلیط بلیط هواپیما با تخفیف شما، شما باید برای همه زندگی شبانه، رستوران ها و رستوران های فوق العاده آنکارا بمانید. هنگامی که تعطیلات بعدی خود را مشخص می کنید، رزرو خود را در Salvatravel.ir قرار دهید.

 

رزرو هتل در آنکارا

اگر قبل از اینکه هتل مورد نظر خود را در آنکارا رزرو کنید کمی مکث کنید، مشکلی نیست. 5 هتل آنکارا در انتخاب ما با تمام خدماتی که می خواهید وجود دارد. در یکی از هتل های فرودگاه آنکارا، همیشه درخشان است که کتاب را در فاصله کوتاهی از باند فرودگاه رزرو کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بندر ماهشهر

 

 

کارهایی که قبل سفر به آنکارا ترکیه باید انجام دهید

ما درک می کنیم شما نوع بازدید کننده ای هستید که شروع به کاوش در اسرع وقت فرود می کند. در آنکارا، بسیاری از چیزها را برای دیدن و انجام آن خواهید کشید؛ به همین دلیل است که شما اینجا سفر کرده اید. با نگاهی به راهنمای ما برای فعالیت های آنکارا، خودتان را ببینید.

نرخ قیمت بلیط آنکارا چقدر است؟

ما پرواز هایی با قیمت سی صد هزار تومان به شما ارائه می دهیم و می توانید با اضافه کردن یکی از هتل های آنکارا به پرواز خود در یکی از معاملات ما، حتی بیشتر را نجات دهید!

 

 • امروز بلیط خود را رزرو کنید زیرا بازدیدکنندگان آنکارا اخیرا افزایش یافته است.
مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری آسونسیون پاراگوئه

 

فرهنگ مردم آنکارا

فرهنگ مردم آنکارا

 

 

آیا پرواز های ایرانی به آنکارا تاخیر دارد؟

چرا تاخیر طولانی تر؟ وقت آن است که بلیط های ارزان قیمت را بپردازید و شهر را نزدیک ببینید. فکر می کنید که می توانید از سالوا سفر بهتر از پروازهای آنکارا استفاده کنید؟ دوباره فکر کن انتخاب و قیمت ما به سادگی بهتر از آن است. با همکارانتان خداحافظی کنید، کیف های خود را پر کنید و به آنکارا سفر کنید!

 

امکانات سایت سالوا سفر برای رزرو بلیط ترکیه

سالوا سفر به شما امکان می دهد تا در بیشترین تعداد هواپیماها و پروازهای آنکارا جستجو کنید، این بدان معنی است که شما می توانید یک قرارداد پرواز عالی در تاریخ و زمان سفر مناسب پیدا کنید. موتور رزرو پرواز آنکارا ساده برای استفاده ما به دنبال معامله فوق العاده آسان و بدون دردسر است؛ فقط می توانید تاریخ سفر و شهر خروج خود را وارد کنید، و اجازه دهید سایت ما انجام بقیه امور به راحتی مانند تاریخ سفر خود را تنظیم کنید و پرواز های پروازی را برای یافتن یک معامله حتی بهتر از پرواز خود در آنکارا تنظیم کنید!

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری تهران به بابلسر

 

بلیط تخفیف خورده آفری آنکارا

بلیط تخفیف خورده آفری آنکارا

 

بهترین قیمت خرید پرواز آنکارا

مرور از طریق چندین گزینه و مطمئن باشید که شما می بینید بهترین قیمت بلیط هواپیما آنکارا نمایندگان خدمات دوستانه ما در اینجا برای خدمت رسانی به شما در 24 ساعت شبانه روز برای ارائه کمک و پاسخ به هر سوالی که ممکن است در مورد رزرو سفر آنکارا داشته باشید. به سادگی جایگزینی برای قیمت های عالی مناسب برای نیازهای سفر شما نیست و با پشتیبانی عالی مشتریان پشتیبانی می شود.

فرودگاه امام خمینی به فرودگاه آنکارا سریع و مطمئن!

ترکیب فرودگاه پرواز آنکارا با یک هتل و / یا اجاره ماشین برای یک قرارداد بسته طراحی شده برای صرفه جویی در شما حتی بیشتر پول! صرفه جویی در وقت اضافی با رزرو در پیشبرد یا پیدا کردن یک معامله در دقیقه آخر. چندین راه برای ذخیره در پرواز به آنکارا با سالوا سفر امکان پذیر است. از ما به عنوان مقصد سفر متوقف خود استفاده کنید و اعتماد به نفس داشته باشید که شما یک معامله را دریافت می کنید!

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری بانکوک تایلند

 

 

فرودگاه آنکارا ترکیه

فرودگاه آنکارا ترکیه

 

 

لیست پرواز های شهر آنکارا به سراسر جهان

 1. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به دنور
 2. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به لارناکا
 3. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به دالامان
 4. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به استانبول
 5. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به کیف
 6. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به مندوزا
 7. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به شیراز
 8. پروازهای ارزان از آنکارا به دهلی نو
 9. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به سان خوزه
 10. پروازهای ارزان قیمت از آنکارا به پورتو جیمنز
 11. پروازهای ارزان قیمت از استانبول به آنکارا
 12. پروازهای ارزان قیمت از سیدنی به آنکارا
 13. پروازهای ارزان قیمت از لندن به آنکارا
 14. پروازهای ارزان قیمت از ونکوور به آنکارا
 15. پروازهای ارزان قیمت از فرانکفورت به آنکارا
 16. پروازهای ارزانقیمت از باتومی به آنکارا
 17. پروازهای ارزان قیمت از تفلیس به آنکارا
 18. پروازهای ارزان از بندر عباس به آنکارا
 19. پروازهای ارزان از مشهد به آنکارا
 20. پرواز ارزان ساری به آنکارا