Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!


لوگو سالوا سفر بلیط لحظه آخری

بلیط لحظه آخری - چارتری - سیستمی


ارائه دهنده ارزان ترین نرخ پروازهای چارتری و لحظه آخری به قیمت همکاری


هواپیمایی هماهواپیمایی قشم ایرهواپیمایی کاسپینهواپیمایی زاگرسهواپیمایی اترکهواپیمایی تابانهواپیمایی آتاهواپیمایی سپهران


« به كجا پـــــرواز می كنید »مـبـداء

مـقـصـد

آموزش خرید اینترنتی بلیط هواپیما

آموزش خرید اینترنتی بلیط هواپیما
میانگین 4.5 - امتیاز ها 23

نحوه رزرو بلیط لحظه آخری ارزان

همانطور که می‌دانید اکثر وقت ها آژانس های هواپیمایی در زمان معینی از سال , اقدام به چارتر کردن صندلی های یک پرواز , برای مقصدی مختص می نمایند . چارتر کردن یک صندلی یا این که بلیط هواپیما , به معنای پیش خرید یا این که اجاره آن از شرکت های هواپیمایی است که همین دستور هم چارتر کننده را مجاز به گزینش قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری در پرواز چارتر ذی‌ ربط می نماید .

حالا فکر کنید که زمان مسافرت فرا رسیده و هزینه مسافرتی که برای بلیط لحظه آخری هواپیما از شرکت سالوا سفر خریداری کرده اید , قادر به فروش صندلی های چارتر کننده نشده است . در‌صورتی‌ که پرواز چارتری صندلی هایش خالی بماند , چارتر کننده متحمل هزینه های سنگین خواهد شد از این رو بلیط لحظه آخری , به ارزان ترین نرخ ممکن به فروش می رسد تا مسافران بلیط های پرواز را خریداری کننده و چارتر کننده بتواند تمام صندلی های هواپیما را به فروش برساند و خالی بر نگردد. به این ترتیب که چارتر کننده اصلی, برای رساندن ضرر های مالی به حداقل , بلیط های فروخته نشده را بسته به مدل پرواز ( داخلی یا خارجی ) , با تخفیف های 10 الی 50 درصدی , به فروش میرساند و مسافر هم بلیط هواپیمای مقرون به صرفه ای را خریداری می کند و اصطلاحا به آن لحظه آخری گفته می شود..

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما لحظه آخری اسلام آباد پاکستان

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

بلیط لحظه آخری هواپیما چیست و چه تفاوتی با بلیط معمولی دارد؟

در واقع بلیط هواپیما لحظه آخری , تفاوت زیادی با بلیط های معمولی و سیستمی ندارد . به بیان دیگر , هواپیما و صندلی پرواز شخصی که تصمیم به خرید اینترنتی بلیط لحظه اخری هواپیما نموده است دقیقاً مشابه وضعیت مسافری می باشد که بلیط سیستمی به عبارتی پرواز را تنظیم نموده است پس این تصور که بلیط های چارتری به جهت ارزانتر بودن , تفاوتی از نظر خدمات پروازی و سایر امکانات دارند، اینطور نیست.

 

به بیان دیگر , در یک پرواز اکونومی شاید هزینه رزرو پرواز یک نفر بلیط هواپیما لحظه اخری را با قیمتی 70 هزار تومانی خریداری کرده باشند و سایرین بلیط سیستمی 170 هزار تومانی نصیب شان شده باشد . همانگونه که دیدید بلیط لحظه آخری به عبارتی بلیط معمولی و اکونومی ساده است و این موضوع فقط برای شما و بری آژانسی که بلیط را از آن‌ خریداری نموده اید، می باشد که از قیمت پرداختی بلیط اطلاع دارد.

 

 

جستجوی بلیط هواپیما چارتری در سایت سالوا سفر چگونه است؟

برای مشاهده لیست قیمت بلیط هواپیما لحظه آخری استانبول , در قسمت جستجوی پرواز ارزان , در ابتدا بلیط ( بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت ) را انتخاب نمایید و آنگاه مبدا , مقصد , مورخ مسافرت , تعداد مسافران و … را انتخاب کنید، با کلیک بر روی دکمه جستجوی پرواز آبادان، لیست پروازهای آن روز برای شما نمایش داده می شود . برای تعیین شهر مبدا و مقصد، سه کلمه اول آن شهر را به زبان فارسی یا انگلیسی تایپ کنید تا لیست شهرهای مرتبط نمایش داده شود و بعد از آن نام شهر مورد نظر خود را را انتخاب کنید.

مطالب مفید پیشنهادی
بلیط هواپیما بیروت کشور لبنان

 

رزرو آنلاین بلیط چارتری هواپیما آسان و سریع!

انتخاب بلیط موردنظر: در نتایج جستجوی انجام شده برای بلیط هواپیما لحظه آخری براساس داده های انتخابی شما لیست بلیط ها از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما قادر هستید نتایج مرتبط با هر بلیط را بر اساس ایرلاین , تاریخ , ساعت پروازی , کلاس پروازی (اکونومی یا بیزنس) و قیمت بلیط را مشاهده نمایید، همینطور در قسمت پایانی می توانید نام درگاه بانکی مورد نظر را برای پرداخت قیمت بلیط انتخاب کنید به عنوان مثال اگر کارت بانکی شما ملی است می توانید به درگاه بانک ملی متصل شوید و با اطمینان خاطر هزینه بلیط را پرداخت کنید و در صورت بروز مشکل در هنگام خرید بلیط با پشتیبانی بانک تماس بگیرید.

 

رزرو آنلاین بلیط هواپیما

#آخرین مرحله از رزرو بلیط هواپیما در سالوا سفر

پس از اینکه هزینه بلیط چارتری را پرداخت کردید منتظر بمانید تا سایت به ایرلاین متصل شده و بلیط لحظه آخری را دریافت کنید سپس فایل بلیط هواپیما که معمولا به صورت PDF است برای شما ارسال می شود که باید آن را چک کنید و مشخصات ثبت شده در بلیط را با مشخصات خود در مدرک شناسایی (کارت ملی یا پاسپورت) تطابق دهید و اگر درست بود فایل بلیط هواپیما را در موبایل خود ذخیره کرده و در صورت نیاز به کانتر مربوطه در فرودگاه نشان دهید اما معمولا در فرودگاه نیاز به عکس بلیط نیست و با شماره  ملی یا شماره پاسپورت بلیط شما در سیستم فرودگاه نمایش داده می شود.

مطالب مرتبط